Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Спокойно мога да кажа, че вече съм видял всичко...

 

Японци свирят чалга...

 

 

Или може би македонско... не знам как да го нарека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно мога да кажа, че вече съм видял всичко...

 

Японци свирят чалга...

 

 

Или може би македонско... не знам как да го нарека

 

Оригинала на "Мастика" дали не е турски? Случайно видях това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=U2cFjoDp-e0...feature=related

 

Или това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EoCuWPHLNSE...feature=related

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виртуалното пространство е пълно с примери за такава, давайте линкове за да се посмеем заедно. Аз започвам с тези 2 примера:

едно

две

 

Апа на тоа ше му удара тоа Кавай у главата. Като се прибера на Бойчиновци ше си изфърла синтезатова из джама :cheers2: Само да ви кажем, че тва е нищо, като знам на какви по-брутални изпълнения съм бил свидетел ми иде да си срежем вените :):(:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бу-бу - :thumbs_up::rolleyes:

 

Това днес го слушах покрай малкта си дъщеря, която уж искам да науча да слуша малко по-смислена музика ... викам си: " А, танго, идеално за подрастващо!" ... но спри сърце ...

 

НЕ ГО ПУСКАЙТЕ НА МАЛКИ ДЕЦА!

Поздрави!

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки родител идва време, когато малкото му детенце го попита откъде идват децата. При най-малките минава номера със щъркела, но след 1-2 годинки започват отново се да питат същият този въпрос и тогава родителя се чуди по какъв начин да обясни на детето си как мама и тате много се обичали и какво-що станало, че въпросното детенце се озовало в корема на мама, та и накрая излезнало на бял свят. За щастие днес интернет намира решение на много въпроси, включително и този, затова, когато един ден имам деца, няма да увъртам, да се потя и впрягам какво ли да си измисля - просто ще им покажа

и ще знам, че съм им показал най-точният отговор на въпроса "Тате, тате, откъде идват бебетата?"

 

П.П.: Най-яките гафове - Failblog.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.