Jump to content
Българският форум за музиканти

Ето и 4 розови бозички от мен...


Recommended Posts

ТУК

 

Парчетата са само соло пиано и може би затова са нещо като поп :P Леки блудкажчета, но предполагам, че по-голям интерес ще представлява за пианистите звукът, който според мен е много добър, а е изцяло софтуерен. Ако някой се интересува по-подробно, мога да му дам обяснения.

 

Парчетата са следните:

 

1. Amazing Grace - аранжимент на едноименното парче.

2. Childhood Memories - аранжимент на много популярно парче, чието име оставям като загадка към вас ;)

3. Pili's Piece - моя блудкавичка композиция, а ла клайдерман, а ла саундтрак, но беше написана за специален човек, за когото значи много :lol:

4. Waltz - опит за композиция в 3/4. Не много успешен, чак се дразня вече, че изобщо съм го написал, но нищо - хубаво е човек да не трие нищо.

 

Парчетата са много криви, вече доста са ми ги критикували, но няма да откажа и още конструктивна критика :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, тая доза пианце ми дойде супер!Тамън се рзболявам и ми малко кофти и тфа...аве, пак казвам-много готино ми дойде.доста приятни пиески.

 

Поздравление! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,пич!Нишо не мога да кажа!Има идея в цялата работа!И парчетата са ти гот,и аранжимента на коса е гот ,аве гот е.Прави ми впечатление че свириш с яка динамика :lol: И аз свиря с динамика и то много :P Зарибявай,че малко останахме хората които да се кефят на тази музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко! :P:lol:

Съгласен съм за динамиката както спомена Топсън. Звучи експресивно, но на моменти на мен специално ми идва твърде много и някак изкуствено седи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко! ;);)

Съгласен съм за динамиката както спомена Топсън. Звучи експресивно, но на моменти на мен специално ми идва твърде много и някак изкуствено седи.

Ще я компресирам, щом трябва :P ТО е на миди, така че мога да доизкусурявам колкото си искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко е !не махай динамиката в никакъв случай!!!!добре си е така!мидито било цялата хава-то ми е придало привкус на изкуствено:Pаиде и в същия дух!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално това е, което съм изсвирил, с много малки корекции, като по динамиката не съм правил почти нищо, с изключение на някои случайни ноти, които при записването съм изсвирил малко по-силно или малко по-тихо от това, което съм искал, но като цяло съм го мислил с тая динамика. Но може и да съм се престарал малко, съгласен съм :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с динамиката сметам е въпрос на фкус...:P

Ако те кефи така - няма лошо.

Аз си казвам, че на мен ми звучи "преиграно", но това си е мое мнение, с което както обикновено не ангажирам никого...хехехе....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро,доборо е,Iujiin!!! :P

 

P.S.И друг път да казвате като отменяте репетиция.... ;)

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз навремето като трябваше да свирим с Милчо Левиев и го представих Евгени като нашия концертмайстор. и не мисля, че съм сгрешил. страхотно свири, а и има невероятна нотна грамотност. пък и колата му е готина а и след репетиция сме в една посока :lol:

етюдчетата са страхотни, както може и да се очаква впрочем :unsure:

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човеко прекланям се пред таланта ти .... благодаря за хубавите мигове които прекарах слушайки това което си записал ..... красота ..... красота .....

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.