Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко ни струват барабаните до сега?


Recommended Posts

Katsko какво стана с райда бе? Чисти ли се с тоя спрей? А с кожата какво стана? Кефи ли те?

аи да му се не види тоя спрей май мноо мноо не чисти или просто леко дава блясък ма само временно демек не много полезен, иначе кожата е точно квото ми требаше мерси много;);)

 

честно казано аз палки, кожи и чинели ;) демек консуматови не смятам към общата сметка;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

хахаха, земи! Аз с'а на глас ще смятам. 100 лева тупани ... кожи 50 лева треаше ... кардан - 150... нищичко направо! Съжалявам, ще ми се смеете. :Р

Ама ако темата включва и колко кинти сме профукали по репетиционни (все пак барабани - свирене - групом - репетиции - $КИНТИ$)...

Ем т'ва е, 200 лева (без палки и тенекиите-чинели... около 20 кинта де.)

И такаааа... оказа се, че на сухо е арно, ама лайв е още по-арно да тропа човек и скоро вече сериозно се ориентирам приходът от смотаната работа, каквато и да работя (когато и да било и откъдето и да било) да отиде малко за барабаните. Т.е. нек'ъв супер избушен комплект или нещо по-запазено до 300 кинта да речем. Ако някой има идеи, да казва, ама след месец и половина, че вече са изхарчени ... КИНТИИИИИИИИИИ, ДАЙТЕ ГИ НАСАМ! ТРЯБВАТ МИ! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Spaz е много прав!Откакто бачкам се ъпгрейднах доволно за моето ниво!

А по темата:Вложил съм си в кита около 500 кинта.

А първоначалния ми кит беше 200!

700 кинта някаде-и изобщо не съжалявам!

 

 

 

 

 

Важното е да се свири!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега:

комплекта + два чинела + тронче - 300

педал - 120

това е засега - 420лв.

(чакам поръчаните си бас и том 10" + още един педал - по-късно ще сумирам отново) :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все минавам по тънката лайсна и за това до момента сета ми излиза 1400лв.

Но ако се уредя с новата работа ... направо стария сет се изхвърля <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като въпроса е за барабаните до сега, то със старите комплекти, сумата е към 3000 лъва...., но с изглед да не останат толкова, а да растат в прогресия <_<:happy:

Мама му стара, защо не се занимавах с китара, та да дам към 1500-2000, завинаги и край :happy:

С уважение към колегите китаристи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги... с цялото ми уважение ама вие наистина сте много прецакани от към пари. За в момента техниката ми е 800 лЪва барабар с мотиката и съм напълно доволен за нивото ми и може би така и ще си я карам.... но все пак всичко се прави от любов към музиката и всякви разходи са простени :D Айде живо здраво и ви пожелавам да ви поевтинее техниката ( но разбира се не за сметка на качеството) :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BukToP,

това за китарите е така, ама само в началото - имаш усилватели, (не един), китари (не една) и пр. неща...на никой не муе елесно освен на кавалджийте, може би :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, погледнете цените на синтовете примерно.

Бе всички трошим еднакви нерви и пари, няма какво да се оплаква който и да е :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнете цените на духовите инструменти и ще разберете че всъщност ние сме направо супер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много мислих да се обаждам ли тук, но все пак. На мен ми струват 8 години синини на левия крак (около коляното), доста пари и немалко време. Но пък как само се отплащат.... :dance: :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо даже не си и помислям, че сме най-прецакани, едни от най-прецаканите сме:P

При клавирите ъпдейта е в доста по-малки суми, но за духовите нямам думи, да :D

За нервите и парите.....да бяхме учили за митничари.... :dance:

Редактирано от BukToP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.