Jump to content
Българският форум за музиканти

Микс и псевдо Мастер


Recommended Posts

има едни чинелки у десно дето са ми леекинко нереални и леекинко по-силни, но това си е въпрос на вкус :blink:

 

а също така ми се струва, че повечко басец няма да навреди като цяло на микса, щот някъде има, някъде няма и пак - лично мнение.

 

акустичната китарка малко височки и бегат ( мисля е акустична у лево се вклюва поне което чух)

 

също си мисля, че някои брейкове могат да бъдат по-басови, незнам томовете как си рязал и компресирал щот някои им липсват ниски

 

всичко ти го пиша първосигнално, може да бъркам, нали затовасме хора :godbless:

 

мда като цяло хай-хетс ми идват по-слини, поне при мен е така

 

Респект ман :godbless: светлинни си напред, успехи желая, позагуби се тея дни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го чух даже 2 ,3 пъти,но саунда си е хубав.А доколкото разбрах ти искаш да чуеш някакви препоръки.Единственото ,кото според мен би могло да бъде малко по добре са барабаните,но peshoy2k вече ти спомена и не исках да повтарям едно и също.

 

Аз не разбирам особено много от саунд като цяло,само от китарен(от части :lol: ),а китарата си звучи много гот за мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го чух даже 2 ,3 пъти,но саунда си е хубав.А доколкото разбрах ти искаш да чуеш някакви препоръки.Единственото ,кото според мен би могло да бъде малко по добре са барабаните,но peshoy2k вече ти спомена и не исках да повтарям едно и също.

 

Аз не разбирам особено много от саунд като цяло,само от китарен(от части :) ),а китарата си звучи много гот за мен

@kolio_k Благодаря за мнението и за отделеното време!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м и аз сега да се изсера, нали съм с монитори вече и съм курназ :green: шегувам се :)

лично на мен - както каза пешо - най хата маааалллккккооо ми се струва силничък, а баса на места потъващ....това е - ама въпрос на вкус :P

аа и сякаш мъничко атака и липсва на касата - но не знам, може умишлено да си я оставил назад :)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахму ма'ата! B) Къде намерхте недостатъци на записа?! Или аз съм си продънил ушите от многото екстермален метъл дето слушам... :think:

Много благо звучи всичко. Най ме радват хармонизираните китари в бек-граунда. Мелодик-дет съм, какво да се прави! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахму ма'ата! :D Къде намерхте недостатъци на записа?! Или аз съм си продънил ушите от многото екстермален метъл дето слушам... :think:

Много благо звучи всичко. Най ме радват хармонизираните китари в бек-граунда. Мелодик-дет съм, какво да се прави! :P

:) Мерси Еdgecrusher!!! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.