Jump to content
Българският форум за музиканти

Една блус импровизацийка


killer

Recommended Posts

От доста време не бях хващал китарата и онзи ден намерих малко време за нея и реших да запиша една имровизация. Записано е с уеб камера. Ibanez Universe => Zoom 9150 => Marshall JCM 602 => Creative audigy 2, звъкът е записван без микрофон директно от D.I output-a на Маршала и затова звучи толкова гадно, по принцип е 1-2 идеи по топъл. Само 1 дубъл съм записвал, каквото ми дойде на ум в момента, ефектите са изцяло от Зуум-а (то и затова звучи леко дигитално). Свирнята е под всякъква критика но просто ми дойде отвътре.

 

Click me

 

п.п Ако някой желае мога да му изпратя файла по пощата да го качи на някой Български сървър че в фотобъкета ми го резна на точно 5 минути .... то като цяло е 5:25 но някакси свършва наникъде!

Не пестете критиките и коментарите!

 

:twisted: Марио :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора свирят по нощите, а B) !?!

Браво, Браво!!! И с DiMarzio-то страшно става.

Редактирано от ultrazone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се ча ви е допаднало парчето. Да, наистина не е на 100% блус но в даденият момент така съм го почувствал и изсвирил... тона и той има "малко повече" гейн, но с процесор като се свири е така или имаш много гейн или почти никакъв (поне с зуум-а който имам е така). Когато се сдобия с микрофон и запиша звука от Амп-а ще се чуе истинският глас на китарата, без никакви дигитални измишльотини да скапват звукът, само китара => амп (с ривърб от амп-а).

 

@ ultrazone - :singer: това специално е свирено през деня, в последно време нощем работим. Обади се да пием по бира че ще се забравим!!!

 

:twisted: Марио :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.