Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавно :)


Armaggideon

Recommended Posts

тъпото и банално C при дроп C

 

първо удрям акорда и после увеличавам за да се получи фейд ин ефект :]

така веднага се разбира ако се е разстроила шот пауа' акордите не звучат

после първите струни ги проверявам кат изсвирим някоя хармони от соло с другия китарист в движение и тва ми е саунд чека в общи линии :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като гледах тия наименования и се сетих че незнам кои акорд какво му е наименуванието смисл буквите примерно знам 4е D m e ре мажор и C , A m са До минор и ла мажор нищо друго.Та ако някои зне много да напиши или да даде линк да ги науча :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е шеста струна :dance: нз защо така но като видях тази тема и забелязах ,че всеки път като взема китарата и първата нота е Е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-често като си включа китарата обичам да дрънвам по един Ми акорд, понеже съм в стандартната настройка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хващам китарата и почвам да свиря каквото ми се свири в момента,след това обикновено установявам,че не е настроена :) ..и ясно.Настройвам я и пак отначало.Всеки път различно,обичам разнообразието:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Абсолютно винаги Е5. Преди време се питах защо и не супях да си отговоря. Просто мн ме кефи :greenangel:

 

 

И аз тъка..... :happy::recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.