Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по пеене


Recommended Posts

  • 1 year later...
Някой може ли да ме насочи към добър учител по пеене в София?

 

Да! Само, че е Г-жа и е оперна певица.

 

Ако те устройва, мога де те свържа с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една година по-късно... Не знам :greenangel: Мисля, че човекът вече си има добър вокален педагог (не искам да говоря от негово име, но останах с таквоа впечатление). Все пак можеш да споделиш въпросната госпожа с нас. Все пак затова е форум, а не частен разговор :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Център за музикални изкуства на 20 декември 2007г., от 17:30 часа организира инициативата "Ден на отворените врати в ЦМИ", т.е. всеки желаещ музикант ще може да получи консултация безплатно по пеене или музикален инструмент при нашите преподаватели:

 

Румяна Коцева - поп и джаз пеене

Пламен Петров - китара

Николай Стоянов - бас китара

Цветан Георгиев - барабани

 

Този проект ние нарекохме "Ден на отворените врати в ЦМИ" и сме публикували подробна информация в www.muzikant.org, графа"Новини" на първата страница

Проектът е свързан и с обмяна на опит и между всички участници в "Ден на отворените врати".

 

Два дена преди това, ЦМИ ще представи своите курсисти чрез Коледния си концерт в клуб Back Stage - 18.12.2007 (вторник). Всички певци ще се изявяват в началото на концерта, от 19 часа.

 

Ще се радваме да бъдете на нашите музикални събития :)

Поздрави!

Тина Коилова

PR Manager

Център за музикални изкуства

www.cma-bg.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте , аз съм момиче на 17 години , имам голямо желание да пея и свиря на пиано , не съм свирила до сега , за пеенето пея до някъде , но на високите и продължителни места е фалшиво .. дайте ми някакъв съвет мерси предварително :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.