Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся палки за барабани по поръчка


Recommended Posts

Здравейте всички. Това,което искам да направя може да звучи глупаво, но ви моля за помощ, ако сте ок с това да ми помогнете. Такаааа.....значи искам да купя палки за най-добрата ми приятелка, защото тя свири много на барабани. Освен това живее в друга страна и без това не се виждаме, така че искам да я зарадвам. Проблемът е, че искам да й намеря много хубави палки и освен това исках да има нещо написано на тях. А ми казаха, че в Бг не можеш нито да поръчаш, нито да кажеш какво искаш- просто си купуваш каквото има. Ако някой има идеи откъде и как да се сдобия с такива палки, няма значение от БГ или чужбина, цената няма значение. Благодаря много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди в магазина на xxxx и им сподели проблема си.Те предлагат колектибъл серии на една добра фирма за палки(Vic Firth) и мисля,че предлагат да ти напишат името на палките.Ходи питай.Магазина ще го намериш като тръгнеш от статуята на софия покрай булбанк в насрещното, втората пряка в ляво е пряката на магазина ще видиш пише Фендер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си от Пловдив съм чувал че може да говориш директно с Валето:cheers:

 

имащи телефон моля да го споделят :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Валето" е старозагорска фирма,която произвежда палки. Tелефона им може да се намери върху всеки комплект техни палки, които се продават по всички магазини. За съжаление имам само един такъв комплект в момента но съм му изхвърлил опаковката, така че колегите ако могат да помогнат за тази информация . Аз лично бих те посъветвал да вземеш едни хубави маркови палки и да намериш някой художник с пирограф който да ти ги изрисува целите ако искаш, даже ако е отворен може и цветни картинки да ти направи по тях с разни бои...

Редактирано от darmonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятни стееее!!! Аз, въпреки че живея в София, съм от Стара Загора, така че много благодаря за инфото. Но Валето правят ли хубави палки? Аз мислех да купувам PRoMark. Споделете професионални мнения. Мерсиииии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дали Promark или VicFirth ще вземеш няма да згрешиш защото това са наи-големите и сериозни производители на палки в щатите.

Аз ли4но предпо4итам VicFirth,kакто и да е ако правиш подарък на моми4е те съветвам да купиш по леки и тънки палки 4е моми4етата се мръщят на много-тежките неща. :)

 

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина това са двете добри фирми производители на палки. Имам една идея без да се налага да пи6е6 не6то по тях. Провери приятелката ти на кои барабанисти е фен и можеш да и вземеш палки сигничър модел с подписа на съответния барабанист. В магазина на Динакорд на Раковски и забравих коя беше др. улица, до СДС централата има такива. Аз примерно съм със сигничър модел на Майк Портной. Има и много други модели. Пък ти ще си добавиш картичка примерно :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела до Плевен и си избери палки от производителя-Симеон Серафимов!Има доста модели и са наистина здрави!Мога да те свържа с него когато поискаш!Ако си заинтересуван,званни ми на 0878 567243 и ще се разберем!Търси Димо!А цените-без конкуренция!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела до Плевен и си избери палки от производителя-Симеон Серафимов!Има доста модели и са наистина здрави!Мога да те свържа с него когато поискаш!Ако си заинтересуван,званни ми на 0878 567243 и ще се разберем!Търси Димо!А цените-без конкуренция!

:blink: брееееее Мони Серафимов кога стана търговец на палки 4е и производител :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма телефон, но има е-мейл на хартийката към палките "Valeto" - valeto_drumsticks@abv.bg

Uspeh, bro! Dano uspeesh da zaradvash mackata!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела до Плевен и си избери палки от производителя-Симеон Серафимов!Има доста модели и са наистина здрави!Мога да те свържа с него когато поискаш!Ако си заинтересуван,званни ми на 0878 567243 и ще се разберем!Търси Димо!А цените-без конкуренция!

:blink: брееееее Мони Серафимов кога стана търговец на палки 4е и производител :angry:

Ами производител от около 15 години!А търговец.....,ами не знам!Едва ли това може да се нарече търговия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.