Jump to content
Българският форум за музиканти

Синтезаторът Vermona


dorchester

Recommended Posts

Бе вие луди ли сте, това са страшни свирки. Аз имам хамонд, 2 органа и синтезатора на Вермона. Много съм доволен. Звука е просто уникален, но ми отне мнооооооооооооооооооооооооооооооого време докато направа свестни звуци, особено на синтезатора. Как са го направили не знам но за сола е просто убииствено. Има комбинация от звуци и ефекти които много ми харесват. С малко повече ръчкане ще установиш, има симулация на почти всеки инструмент, даже и орган. Недостатъка е само, че е монофоничен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз съм на същото мнение като fifcho за тази свирка :) имам я в студиото си и не малко пъти се използва за записи от

различни музиканти които записват при мен и като цяло отзивите са положителни, затова човек си струва да позагуби малко време

разучавайки я ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

С риск да ви разсмея до сълзи... ще питам:

 

 

Имам си един харизан синтезатор Вермона. Много, много стар. Много, много запазен (всичко си му бачка).

 

Еми, така и не можах да докарам звук, който на нещо да прилича. Не стига, че е монофоничен, ами на всичкото отгоре блендите му напомнят единствено на музиката от "Ну, погоди", когато се изобразява някой пиян или ударен по главата как залита

супер има ги и тук в нета сте се раджам ако го куупиа колко стружа ако го продфажасх ..ж гимназиата страсхи зжуузи жадесхе не жеднуг го настроиижах

продажате ли го....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"...раджам ако го куупиа колко стружа ако го продфажасх ..ж гимназиата страсхи зжуузи жадесхе не жеднуг го настроиижах

продажате ли го...."

Вярно че ни разсмя! :surprise: Но не схванах написаното защото не го разчетох :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

For Ignis :много интересен и овлекателен коментар!

тая Вермонка ако оше я продаващ аз съм желаещ!

В къщи имам едно Корг СП 100 но искам нещо дърто и класическо! Трябва ми някакъв дърт зверилник като този за който пишеш!

Очаквам отговори на ЛС

Чао засега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Пфу, бях я забравила даже, че съществува. Ам не, не я продавам, не и преди да се опитам лично да й изкарам някой звук. Ако претърпя неуспех, ще я продам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.