Jump to content
Българският форум за музиканти

Eli_666


eli_666

Recommended Posts

1)nickname:eli_666,но по някой път се пиша и eli_jicata,защото така ми викат приятелите ;):P

2)Възраст:еми ... 14 ненавършени смешно ли звучи ?

3)Образование:в момента уча в НМУ

4)Вашият инструмент/и:пиано

5)Предпочитан музикален стил:сякакъв метъл без Нео,рока и пънка също ме радват

6)Вашият вдъхновител:групи като guns'n'roses,iron maiden,helloween,grave digger и мн други ... а иначе в музикалното даскало - ща не ща- вдъхновители са микомпозиторите на ония неща дето ме карат да ги свиря - леле как ненавиждам Черни и гадните му етюди ... за останалото не съм толкова против ;)

7)Досегашни (не)реализирани проекти: (не)пруспяла група - хааа хааа хааа! ;)

8)Странични интереси:ами хекане. имам хоби да събирам плакати на групи ...абе мн работи.

9)В кратце(или с две думи за вас самите):

ми аз съм едно малко метълче,но казвам малко защото не се обличам напълно като такава ... не ми харесва начина по който тениските стоят на момичетата. а и не съм неква супер запалена по готик метъла че да се обличам като такава в случай че тениските не ме устройват... може би по скоро съм като хипарка ... оф абе де да знам ... едва ли тва има някакво значение за света. Иначе се занимавам с музика от близо 9 години. много искам да свиря на акустична китара,но за съжаление това ще стане чааак догодина като си издържа четирите изпита ;)

и тва и от мен, впрочем много обичам да се пея("дера") :P

и щях да забравя - от софия съм! ако някай иска да пита нещо ... никой не го спира да го направи :P

Редактирано от eli_666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, браво бе! Това децата сте били много дейни бе... :P

 

Айде добре дошла и весело изкарване;)

 

П.П.:

Предполагам си свирила до сутринта, А? ;)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и щях да забравя - от софия съм! ако някай иска да пита нещо ... никой не го спира да го направи

 

Странични интереси:ами хекане.

??...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ ами обичам да цъкам на хек в квартала защото не съм много добра и ме е срам да ходя на паметникаа а и още не мога баланси с петичка и араунд дъ уърд и още някои такива трикчета ... а и немога да танцувам още с хека като ония професионалисти :cheers: иначе и при НДК също ходя,но напоследък само в даскало цъкам,защото само там сега има с кой. гадно е да се играе с тепърва учащи се и за това се ограничавам само в даскалото ми. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, Ели :ph34r: Същият, както и повечето от нас са от друго поколение, което не винаги е информирано какво забавлява по-младите дечковци от нас... то и ние сме дечковци, но аз лично вече усещам как ме стяга кръста ако цъкам хек :( Той просто не те разбра, аджеба какво е хека... Това плетено или кожено топче, пълн с ПВЦ или жито е неясно за много народ, а има вероятност да се включи като дисциплина в олимпийски игри след години, доколкото съм чел :ph34r:

 

Поздрави,

Чичо Виктор :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрувей...щом ходиш на НДК има голям шанс да съм те виждал...а относно инструмента ти :)

 

А и приятно прекарване 100% тук ще ти хареса

Редактирано от saiman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла.

 

Странно е че човек на 13 години може да звучи по-смислено от голяма част от форума :greenangel:

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Overkill, подмазвай се, подмазвай се, ама така за сметка на 'голямата част от форума" трупаш активи само пред един човек :greenangel: Внимавай с хвалбите, защото така се развалят приятелства :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не ми е огромна цел да се подмазвам пред 13 годишното момиче :)

 

А ти, Стари Приятелю, си един от неколцината, които не влизат в 'голямата част от форума'.

 

:curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла!Хеви метъл :) И да си гледаш младините и кариерата,че аз съм на 17 и вече ми се повръща.Искам пак подготвителен,ама не може.А щом си учиш в НМУ ти препоръчвам бягай живей,вместо да циклиш в този старчески форум.:)А за хека :cheers: Аз от година и нещо не съм хващал такова чудо,а преди всеки ден.:)

П.П.Абе звуча като бабичка,ама нещо ми е мъчно за веселите безгрижни 14 ненавършени години :P

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всички за милите думи :P

а сайман ... ти да не цъкаш пред НДК-а ? начи може и аз да съм те скивала там. На колко години си ?

относно коплеминта на оувъркил съм мн полъскана и мн благодаря,но смятам че на моята възраст има мн пубери които разсъждават сравнително по-зряло от мен. а и в момента нямам мн наблюдения относно форума тъй като съм отскоро тук и ... не мога да определя състоянието му :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.