Jump to content
Българският форум за музиканти

Пикапи - предпочитания


solo5

коя марка пикапи предпочитате  

84 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

За пикапите съм фен на GMC,а за адаптери-не съм свирил и с трите марки за да ги сравня,но от Dimarzio не се оплаквам. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и трите марки са ок, но това не пречи на 90% от извесните музиканти да свирят с ЕМГ... мисля че това е доста красноречиво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и трите марки са ок, но това не пречи на 90% от извесните музиканти да свирят с ЕМГ... мисля че това е доста красноречиво

Интересно от къде извади тези данни :greenball: А колкото до предпочитания,нито една от трите марки!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не се чуди на LOE - той под "известни музиканти" сигурно има в предвид дет и блек метълите :greenball:

иначе има и други марки адаптери, които си струва да се споменат, но не са много известни тук, може би защото не внасят :happy:

 

иначе и аз съм фен на GMC - особено на моделите им с V8 двигател с обем над 5-6l, Ford също ме кефят, например модела им F150 е як в буквалния смисъл на думата

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз засега съм се спрял на Сиймор Дънкан в комбинация с Фендерските си адаптерчета. По простата причина, че при Дънкан единствено можеш а чуеш семпли на сайта и да сравниш изборите си.

 

Едит:

 

@LOE

 

Ами да, учудваме се, защото както много често изказа радикално мнение, което не е подкрепено по никакъв начин и не е вярно.

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз засега съм се спрял на Сиймор Дънкан в комбинация с Фендерските си адаптерчета. По простата причина, че при Дънкан единствено можеш а чуеш семпли на сайта и да сравниш изборите си.

 

Едит:

 

@LOE

 

Ами да, учудваме се, защото както много често изказа радикално мнение, което не е подкрепено по никакъв начин и не е вярно.

Да бе, малко неточно се изказах, става върпос за тия извесни китаристи чиито саунд лично на мен ми харесва

 

но мнението ми определено е подкрепено от доста солидни аргументи, които може да се видят ТУК

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения пък сеймърите са най-разпространените адаптери.

Аз лично ползвам активни EMG-та и съм крайно доволен ;) Но по-нататък мисля да си взема едни пасивни и един SH-13 ;) Ма тва доста по-нататък :D

 

П.П. На сайта на EMG също има семпли.

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз засега съм се спрял на Сиймор Дънкан в комбинация с Фендерските си адаптерчета. По простата причина, че при Дънкан единствено можеш а чуеш семпли на сайта и да сравниш изборите си.

 

Едит:

 

@LOE

 

Ами да, учудваме се, защото както много често изказа радикално мнение, което не е подкрепено по никакъв начин и не е вярно.

Ми и аз съм с древни фендерски адаптри,комбинирани с Димарцио Чопър за бридж,последователно свързан чопъра кърти,но най-добре е че в бридж-мидъл положение звучи с типичната стратокастер бленда( Клептънски)

Амо много ме човърка дали Дънкъна не е по-по-най.. :think: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.