Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се инасталира Dfh?!


mengel

Recommended Posts

Значи за това говорех... така са всички папки с некви мизерни кабайти а цялата папка е 2,4 ГБ... и няма Уев-ове..

duka4.th.jpg

 

 

А в Ридми-то пише че ако ме зариби тая версия мога да ъпдейтна до по висшата и пълна версия която съдържа 35 ГБ семпли в Уейв...

 

ше по търся някой мануал..амаявно е в гъзъ версията с която съм се сдобил.

...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dude, явно си дръпнал няк'во окастрено демо, което аз лично не съм виждал и не мога да ти кажа със сигурност какво да го правиш. Качил съм ти менюала ТУК, както и туториала ТУК. Пожелавам успех, ако има нещо пак пиши!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря са съдействието..

Помежду да спомена само.. чух му гласа звуците са впчатляващи..само дету ги няма из директориите,лодвам си банка и си ги плейвам..сега изчислявам метода по който да си ги рипна в реално време и да успея да ги направя семпли които ше ми свършат работа.Даже няма нужда да снимаш как се върже към Кюбейсев..

(ако го направиш ше се оцени)

А тоя тутуриал на Флаша не е истина просто.За Дюбели кът мене е голема работа.

Ако имах ДФХ1 де..много е разичен интерфейса като цяло.

 

..ама кък чете некой Дръм Формхелъджия в момета и се хили не е истина

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да се хили, всеки е имал проблеми с подкарването на някакъв си там софт!

Според мен не се занимавай да записваш, конвертваш и т.н. Просто си намери "официалната" версия и действай! Достатъчно хора от Форума я имат. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jFog, Baby Thomas, мисля че говорите за две различни неща: DFH 2 и DFH Superior.

 

И аз имам първото, но нямам второто и бих желал да се сдобия, та кой казвате от форума го има? :rolleyes:

 

jFog, ако търсиш нещо лесно за лаици пробвай EZDrummer. Много благо vst powered by DFH. Свалих ги заедно с DFH 2 и мога да ти кажа че с DFH 2 още не съм се и захващал. EZDrummer ми стига отсекъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емиии. Аз имам Супериор, дколкото знам Налбантов също с него си прави нещата, има и още няколко човека, защото сме го коментирали неведнъж. Но не знам точно поименно кои. Аз лично го сгънах от Туинса...

 

EZDrummer също го свалих и е доста добро, но в сравнение с оня 40ГВ-ов звяр си е като играчка. То всъщност много добре си свири, но няма особено много и различни звуци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.