Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой слуша ли го това радио?


musicman

Recommended Posts

Въпросът ми е следния. Колко от вас имат интерес от това радио и колко биха дали песни за него. С две думи кажете си мнението няколко месеца след началото. Според вас има ли смисъл, доволни ли сте и т.н.

Дайте предложения и препоръки...

И не на последно мяско какво мислят вашите фенове за това радио. Нали идеята е да ви чуят някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично много харесвам идеята за радиото.За съжаление напоследък все по рядко го слушам защото не ми остава много време... :-( Мисля чя трябва да се качи още малко музика! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с моя външен нет немога да заредя и половин песен...

Мисля че ако имаше 32кбс щеше да е яко и да се слуша от повече хора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си го слушкам от време на време, леко бях спрял нет-а че местих къщата ма сме онлайн вече.

в момента е яко метал :P

 

като цяло трябва да се пополяризира по вече, да се пращащт по вече песни и да е интересно да се слуша всеки ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми... аз преди доста често го слушах, но нещо тая програма не ми стана ясна - кога какво ще се пуска, по кое време - българско, хамериканско или някво централно?! :P И за това доста рядко нацелвах точно това което ме интересува! В тая връзка я пояснете по кое време (българско) се пускат по-тежичките неща?! :P

Иначе и ние (Regressor) бяхме пратили 2 парчета (I'll Make U Bleed и Aliens).... ама незнам дали се въртят - бях чувал само едното и то само в началото!

Като цяло супер подкрепям идеята за радиото, но май трябва да се доразработи за да стане по-слушаемо дори и само от съфорумниците.... е ако се пусне някоя друга рекламка - банер или нещо друго - тук-там също няма да е зле! :P:P

Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това радио според мен докато не се направи да работи през винамп без разни регистрации и такива истории няма да прокопса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушкам си го.А за феновете незнам.Казах на няколко хора адреса ма дали го пускат нинам.Иначе е яко да.За съжаление наистина не винаги уцелвам наще си песни....ама пусто като нямаме възможност...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушам си го понякога. Вярно е, малко по- бавно има прогрес отколкото очаквахме, но не мисля, че радиото е обречено. Аз правя реклама когато мога :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

И аз го слушам радиото и мисля че за доста хора е много добра и лесна възможност да популяризират песните си.Интересно е да чуеш как свирят хората с които си чатиш :) Единствения проблем са разликите в стиловете.Прекалено са разнообразни и някои не биха искали да слушат едно, други друго.Ама нищо не може да се направи по въпроса за да не бъдат пренебрегнати едни или други.Иначе ние по нова година с групата (Флекс) че запишеме едно EP и ше пратя парчетата да се въртят по радиото.Стила е хард рок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиото е супер добро.Радвам се че го има и с удоволствие бих пратил това онова :huh:

а точно разликите в стиловете много ми допадат.Можеш да чуеш много неща без да се ровиш с часове из нета.С една дума - ЕВАЛА!

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде пращайте де :)

За хората с проблемен нет искам да кажа, че дай боже догодина да преместимрадиото в БГ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.