Jump to content
Българският форум за музиканти

Custom китара? :D


gosho0814

Recommended Posts

Хм... Гледам тука човека е прав аз не видях някой от вас да му помогнат с нещо. Друго освен селски изтъркани лафове няма?

 

ми не е ясно какво гледаш

още на 2 пост са му дадени отговори на въпросите

после има доуточняващи въпроси на които Гошо не благоволи да отговори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Типично по български ;) Той попита има ли разлика в звука между скъп Fender и евтин Squier не видях някой да му  е отговорил любезно и със доказателство че наистина е така. Той попита дали тези DiMarzio пикъпи могат да се вземат от България пак няма кой да му отговори. Все някакви изтъквания има от отговоирте които казват вижте ме аз колко съм велик. Което е смешно!

 

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тъпи въпроси се дават тъпи отговори, колега. А ти освен да се правиш на арбитър, каза ли нещо по темата, или си лаладжийстваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно незнам какъв ти е проблема? Трудно детство или просто ти харесва да се заяждаш с хората? Ей такива като тебе разбирачи най ми харесват! Спирам да пиша защото няма никакъв смисал от това да се правиш на велик в някакъв си форум!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм перфектно детство, благодаря. А заяждането с подобни субекти е удоволствие и фън. :) Теб обаче явно те терзае някакъв друг проблем - кажи си, може да можем да ти помогнем или поне да те насочим към психоаналитичките в Бгмама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типично по български ;) Той попита има ли разлика в звука между скъп Fender и евтин Squier не видях някой да му  е отговорил любезно и със доказателство че наистина е така. Той попита дали тези DiMarzio пикъпи могат да се вземат от България пак няма кой да му отговори. Все някакви изтъквания има от отговоирте които казват вижте ме аз колко съм велик. Което е смешно!

 

Къде видя да пита дали има разлика във звука между скъп фендер и каквото и да е (той знае, че това със звука и дървото е все тая - "Аз със моя Stagg не виждам разлика в звука от 1,000,000 лв Фендер ;) Разликата я правят усилвателя и пикъпите.")

 

На въпроса за покупката на адаптери от България му е отговорено във втори пост с Да (точка4)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За патологичното раздвоение на личността на някои индивиди бе направен опит за лечение.

А темата отдавна няма смисъл да се продължава, така че...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.