Jump to content
Българският форум за музиканти

Ultimate Metal Sound


Black Bird

Recommended Posts

С един френд и сифорумник правим проби за звук:

http://nalbantov.muzikant.org/Dimi_PetarMaster.mp3

 

Какво мислите?

 

Дръмса са от него , другото от мен :lol::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йей - първоначално така ми се стори, но после се усъмних. Мерси много (:

Редактирано от KeRRANGKid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе убийте ме с камъни, ама мене нещо не ме кефи... Някакси звучи сухичко, изкуствено може би е точната дума. Знам, че Налбантов се кефи на софтуерни решения, та може това да ми влияе в случая, ама според мен има доста какво да се желае. Просто мнение :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след въртележката по солобарабана мислех че ше почне някой размазващ насечен риф по прав такт...:headbang: големо разочарование отнесох.. :greenball:

но и от малкото което се чу облажих ухото..

барабанките са на шеснайси,може ли да изпрося семпли?..м?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе убийте ме с камъни, ама мене нещо не ме кефи... Някакси звучи сухичко, изкуствено може би е точната дума. Знам, че Налбантов се кефи на софтуерни решения, та може това да ми влияе в случая, ама според мен има доста какво да се желае. Просто мнение  :greenball:

ем то си звучи софтуерно ... не се и опитва да звучи по друг начин и все пак си е яко като за нептретенциозен запис :headbang:

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^И аз тъкмо чух. Поддържам по-горното мнение, но все пак явно човека така си му харесва, пък и може да си е експериментирал.

Специално в този откъс, сякаш на китарите им липсват малко височки :P Няма крънч сякаш достатъчно (тука в един форум гледам му викат "chunk" ;) )

От това, което съм чувал от Митака - соловите му бленди винаги са доста по-добре от ритъм китарите. Пак субективно разсъждавам - лично мнение просто...

 

Cheers! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси френдс за отделеното време!

Опитваме се да постигнем някъв саунд....а дали дръмса звучат реал...да звучат

просто са прекалено куантизирани...по реални семпли от друм кит фром хел супириър не съм чувал.:)

 

Китарите....мхм тва е санс амп триак...май слагах мултибанд на групата с китарите...може и да са глухи :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи просто СУПЕР!!! Наскоро един познат ми даде мп3-ки с разни неизвестни запдни прогресив и метъл банди, уж с издадени албуми, но такъв звук не чух... Наистина Супериър са номер 1!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.