Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой какво най-много обича да свири


kolio_k

На кой стил наблягате  

134 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

миии жичка най-общо :) ама се радвам и на разни етнически работи и поп и каквото падне, стига да го мога... за джаз съм малко прост, ама се мъча ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе в последните десетина години ми се е налагало да свиря почти всичко и с течение на времето доста ми се разшири кръгозора и в момента наистина с кеф свиря доста неща като стилове, като някои от тях нямат нищо общо помежду си, но да речем, че основно предпочитам да свиря неща от сорта на Toto, Asia, Yes, Saga и работи от тоя тип :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наблягам на метъла. Бих искал обаче и джазче един ден да бъда способен да посвиря, когато ми дойде на душата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и аз гледам да не се ограничавам в стиловете все пак това е интересното във музиката - да вмъкнеш някое Jazz пинизче във Класическо произведение примерно. Но иначе се кефя най - много, когато се опитвам да свиря Jazz-че и всичките му там разновидности. Свиря и прогресив много и рок абе свиря, прая кото мога.

също и много се кефя на бг народните неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен най много ми харесва,че хората в форума свирят и се кефят на толкова много различни неща.Аз самият съм свирил и продължавам да свиря в много и най разнообразни насоки.Затова гласувах- от всичко помалко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важно е разнообразието от стилове. За мен :greenball: . Всеки стил си има неща, на които човек, който живее с музиката се кефи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.