Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой какво най-много обича да свири


kolio_k

На кой стил наблягате  

134 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Не открих такава тема с търсачката,което разбира се не значи ,че я няма,формулирана по някакъв начин.Ако е така ,моля да бъда извинен и се надявам,че модераторите ще я отстранят бързо.

 

интересно ми е какви са преобладаващите интереси на съфорумниците китаристи.Според мен би следвало рок ориентираните убедително да спечелят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много обичам да свиря твърд рок и почти всякакви видове метъл. Което обаче не означава, че не се кефя да разцъквам и блусчета и то - доста често. Така че избирам 1 и 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отговор 2 включва прекалено много неща за да може да ползва в случая

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

язе съм си тъп металист по принцип и тва се мъча да свиря предимно

иначе ми се ще да се понауча малко и джазец/фюжън да подрънквам и чат пат правя такива опити :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за обощеното понятие рок метъл и тн. ама в условията за правене на анкета пише-не повече от 10 отговора.

 

Аз не съм много в час със съвременните рок стилове ама със сигурност само те са 10тки,същото се отнася и за джаза(там поне по ги поназнайвам),а и блуса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирим кот мойм :););)

Предимно рок(по-твърд) и хеви и траш. Разни такива металски ритми ;) Иначе от време на време и блус подрънквам. Обичам мелодични работи да дрънкам. Дет да ме убииш не мога да свиря :) Но други ограничения май не се явяват. Абе общо взето каквото ми хареса и сядам и си го вадя...ъъъ нотите вадя да не стане объркване :green:

 

Накратко-дадох отговор 1 и 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз съм се насочил към по тежките стилове метъл-траш,дет,блек(най-вече)

но си свиря и други стилове за разнообразие(не мога да свиря джаз,не го разбирам :))

В краина сметка стилово не се ограничавам,това което не го мога-не го свиря ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.