Jump to content
Българският форум за музиканти

Лютиер в Бургас


sturm

Recommended Posts

Здравейте! Закупих нова китара - Epiphone Les Paul custom и ми се иска да я дам на лютиер да я постегне. Предполагам, че грифа е крив, струните са височни, а когато ги сваля има fret buzz. 

 

Открих качествени и добри лютиери във Варна, но ме интересува дали мога да намеря такива в Бургас? Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, 

 

чакам да ми докарат китарата и имайки предвид, че е нисък клас китара предполагам, че ще и трябват настройки, а това ще ми е първата китара и не са ми ясни нещата.  Помолих ги да ми я настроят, но дали ще го направят, не знам. Ако имам някакви проблеми мисля да отида при тези момчета в Несебър - https://www.facebook.com/pages/Dynacord-Shop-Nessebar/121302401261122 Разбират си от работата много момчетата, обаче нямам представа дали правят точно такива настройки, може да ги питаш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм лютиер, но доста китари през последните две години съм пооправял.

Ако искаш мога да я погледна, но другата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Понеже колегата не може да участва в лични съобщения ще го питам тука: 

Здрасти, купих си Epiphone SG Special и искам да се сетъпне правилно. Сега е в ре диез, а искам да е в МИ. Утре ми идват струните на Еликсир и искам да те питам - какви пари ще ми вземеш за да я направиш с прав треш род, верни прагове и т.н.
Китарата си е ок, но не искма да я окипазя нещо....
Поздрави!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Праговете са си верни

2. Кто е в Ре диез я вдигни за да е в Ми (това няма нищо общо със сетъпа)

3. Трешрода написано на български си е тъсрод и той не е прав.

Срамота 1150 мнения  :no:  и ни бъкел представа от инструмент!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошка, другата седмица ше я видим, остъй ги СофЯнците,  те си взеха Костадин Димитров и ся се праят на оторени, маняк. Ако не са прекалено износени праговете и не е изкривено или пукнато дървото на грифа всичко друго се оправя за минути, да речем. :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.