Jump to content
Българският форум за музиканти

нов форум


Recommended Posts

предлагам да се отвори нов раздел, който да се публикуват съобщения от сорта на "давам уроци" , "давам помещение под наем", "репетиционна предлага" , "студио предлага", "записвам китари" , "правя симбеци" и т.н. абе нещо като МУЗИКАЛНИ УСЛУГИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо бе, Бруте? :cheers:

"Ноти, уроци и други" не стига ли за поне половина от изброените от теб предмети на икономическата действителност?

Не че няма резон и разум в предложението ама ше станат много подфоруми и едно безкрайно скролване и объркване, което и сега е налично и постоянно се местят теми напред-назад.

Нечии други мисли? :think: :think:

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Нека всеки, който търси или предлага музикална литература го сподели тук и сега :-)!"

някак си това изключва повечето от изброените. какво ще прави там "студио Х прави многолентови записи" ?

а и ако поразгледаш форума за ноти ще видиш, че няма нито една обява за студиа, репетиционни, уроци, а всичко е пръснато произволно по другите форуми.

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"студио Х прави многолентови записи" ?

хахахах ...... студио Х ми напомни за култовия сериал ;-) :cheers:

 

Така е, но това е променяемо - имам предвид пояснението (макар че оставам с едно впечатление, че тези пояснения рядко се четат) :cheers:

Де да знам де....лично на мен ми е неудобно, като има много форуми и респективно много скролване нагоре-надолу. Т'ва предполагам е въпрос на вкус и лична гледна точка.

Принципно си прав обаче.

Нека и другите да се изкажат.

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си, но днес в ОБЯВИ КУПУВА-ПРОДАВА цъфна точно "студио Х прави многолентови записи", а ако някой прави симебеци къде да го предложи, в раздела за певци или в раздела за тонрежисура и компютърно музициране... или и в двата ?

отделно из форумите на отделните инструменти има такива обяви. това ще систематизира малко тези обяви в отделен форум и като ти трябва за някое парче някой да запише китара - влизаш там и гледаш вместо да пускаш обява в раздел "китари" и да търсиш там дали няма някой. това е моето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми може ако мислиш, че така е по-добре, но там има голям наплив на обяви за покупко-продажба и тези за студиа и услуги ще изчезват веднага назад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми може ако мислиш, че така е по-добре, но там има голям наплив на обяви за покупко-продажба и тези за студиа и услуги ще изчезват веднага назад.

още 1 +.

разумно мдам... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето - ходих в една перфектна репетиционна, бих и направил реклама с удоволствие, къде беше темата за репетиционните ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм съгласен с kitaratapesho и съм за отваряне на нов форум за музикални услуги, където да се поства за уроци, студийни записи, репетиционни и т.н. :exclaim:

Музикални услуги или нещо подобно. Съображенията са ми същите. Точно тези постове се загубват от продажби на hardware. :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на същото мнение!трябва да има такъв раздел!не забравяйте че без тези студиа,репетиционни и т.н сме загинали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм яко "за".Няма да е никак, ама никак зле!!!Но...

Поживьом - увидьем(тюх,няма руски буквички тука - така само се разваля лафът...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.