Jump to content
Българският форум за музиканти

нов форум


Recommended Posts

Допълних пазарния форум малко и вече се казва "Купувам - Продавам - Предлагам", така че всички обяви за репетиционни и т.н. - там. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май излъгах :lol: пак темите минават и никои не ги вижда,пък и не е удобно за търсене.Няма ли да е добре да има "Студия и репетиционни" като отелен компонент от форума и модовете да прехвърлят всичката тази информация,която е постната по темата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми нищо не се промени от поправката , освен името на раздела, самото положение си е същото. мисля, че форум МУЗИКАЛНИ УСЛУГИ ще е пълен, прилежен и полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дали хората не биха пускали повече обяви ако видят,че има такъв форум... не знам, мен ми се струва, че няма да натежи кой-знае колко с него, а пък ще бъде безкрайно полезен за всички, но модовете имат крайната дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе просто станаха много форуми, а някои от тях пустеят и само ти търкат скрола на мишката :godbless:

 

Ама ако има още желаещи що да не направим. Я да пусна аз една анкета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

да хубаво е да направите раздел само за услуги някой обяви трябва да се виждат винаги за да е лесно за нас, а не е сега ми трябваше тела на една репетиционна и братче се изморих от търсене, и друго обаче трябва да се вземе в предвид от модераторите, да не се допускат писаници от типа на - Извършвам ремонти по Станака ама без танка:blink:,и даже може да се направи така че преди да е минала обявата през одобрението на модератора да не се публикува както е в Дир. бг Раздел само за инфо за магазини, репетициоонни, студия щиене на калъфи, ремонти на апаратура , уроци и тн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:think: Защо не сложите нешо като "Забележка:тртртртртртр..ттртттр.." някъде на главната страница на форума,която кратко и ясно да насочва къде са тия работи?Предполагам че това е компромисен вариант..

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.