Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко инфо


Zlatanov

Recommended Posts

еин приятел ме пита кое е по-добро V-amp2 или Digitech RP 300?

ако можете помогнете, че аз незнам

 

пича търсел звук ала Сатриани и китарата му е Gibson Les Paul :)

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Digitech RP 300 ако се "разходи" из сайтове из нета ще види разликите м/у процесорите и може да прецени малко или много , но аз съм за Digitech RP 300 :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДИГИТЕК! (имай предвид че съм предубеден към тая марка)

 

Посъветвай го обаче да си вземе РП250 (новата серия)

Предполагам, че е на цената на РП300, само че е нов модел и по дефолт би трябвало да е с по-добър звук :)

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи :green: Няма значение какъв процесор ще си вземеш като търсиш звука на Сатриани , щото и двата посочени са на еднакво разстояние от оригинала .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, с който и да е от двата процесора може, макар и да звучи малко по-стерилно да докара тон като сатриани. Вероятно ще минат години, обаче, за да се научи да свири достатъчно добре да го използва(предположение, не знам как свири в момента, може пък и да е добър). Изобщо за сега няма за какво да се сили, да взема процесора и да свири. Даже, както бях писал в една тема, ако може да вземе и един лариус Л55, и да му смени говорителя с фендер(общо 200 лв с говорителя) ще се получи много сполучлива комбинация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам в-амп 2ка и съм свирил на въпросния Диджитек

немога да кажа кое е по-добро, двата са доста различни

диджитек-а има някакъв драйф с който си докарваш тон ала-малмстиин и то доста успешно което адски много ме кефи, но някакъв по брутален драйв неможах да изкарам

докато вампа има и някои друг здравичък драйв...е не са некви зверски ама стаат ;)

па то си зависи и в кво си го включил де.....

тъй че най хубаво пробвай ги и двата и сам прецени

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пичове аз съм въпросният човек с гибсъна от "малко инфо"или нещо такова.Та както разбрахте не разполагам с много пари, така че въпросът ми е на каква цена мога да си намеря Digitech RP300a или съответно Rp250 нови и втора ръка. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Digitech внасят Фактор - това е страницата им.

 

Ето ти направо и линк за ценовата листа на Digitech:

 

тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!Искам да ви помоля за малко инфо относно новите процесорчета на Digitech, и по-конкретно RP250, както и за Yamaha DG Stomp.

Защото според мен и двете имат добри и лоши страни, но искам да чуя мнението на спецовете :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.