Jump to content
Българският форум за музиканти

Евтино и качествено кубе


mario1694

Recommended Posts

Fats отново се намесва гръмко и безсмислено :greenangel: Интересно на мен ако някой ми каже, че няма евтино и качествено, дали от тази реплика като на магия ще се появят 100тина бона в сметката ми за да си сменя евтините неща с качествени :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами доста е прав човека. И предполагам не иска да каже, че само безумно скъпото е качествено. Ама все пак за 200 кинта освен някоя топ оферта от базара не виждам как ще вмъкнете двете думи в едно изречение без "не" между тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ти само с техника за 1000лв ли си свирил? По-възрастните тука са стъргали на разни орфеи и подобни бъркалки за лютеница, та в 21 век, дори и в българия, да кажеш, че не можеш да намериш нещо за 200лв - ай сиктир, честно. Аз първите 10 години като ученик свирих на фендерче фм15 дето нито реверб има, нито ефекти, нито нищо и тогава не бях във форума да ми кажат, че като не е с 12" говорител, не става :)

 

Подчертавам, че е много грозно отношението към хората по какъвто и да е казус, които са казали, че имат 1 лев, вие да им казвате, как трябва да имат 100. Не важи само за инструменти, ми за всичко.

 

Единственото, което може да се каже е, че за 200лв каквото и да вземе ще звучи що-годе еднакво и след 3-4 години максимум ще го смени. Толкоз.

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, казвам го така, колебая се между тези двата...

 http://www.musicworld.bg/bg/c_427/i_26131/BEHRINGER_VT30FX.html 

                                                     и

 http://www.musicworld.bg/bg/c_427/i_25819/BEHRINGER_GTX30.html

Според мен 1 е по-добре, вие какво ще кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами не, аз и сега свиря на такова за 400 кинта 2ра ръка, ама просто за конкретното словосъчетание стана въпрос, иначе съм сигурен, че каквото и да вземе пича ще се кефи супер много докато не почне да свири с групи и не му се наложи да си вземе по-добро. 

 

Иначе вметнах да разгледа и базара, изобщо не съм му казвал "Умножи сумата по 10 иначе нямаш шанс" например. 

Редактирано от pampi
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той не виждам да слуша много, много оригиналния питащ - върти го, сучи го все към марката с Б.

Айде вземи си какво си си намислил, посвири и така най-добре.

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.