Jump to content
Българският форум за музиканти

Евтино и качествено кубе


mario1694

Recommended Posts

Здравейте! 

При мен нещата стоят така: 

Имам процесор Behringer V-amp 3, който го включвам към аудио уредба, но звукът не ми допада, защото и уредбата има еквалайзер и става нещо страшно. И въпросът ми е, какво кубе мога да намеря, по възмойност евтино и да не е много зле. 

 

Благодаря предварително. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, някой малък берингер като начало ще ти е ок. От друга страна, например фендер фм15 после като разбереш колко е гадно(като почти всяко за ~200лв), поне държи някаква цена за разлика от берингера. Ако пък имаш намерение да се развиваш като китарист и мислиш, че няма да ти писне в близките месеци, по-добре дай парите за един аудио интерфейс, свири си на компютъра с guitar rig, amplitube и подобно докато дръпнеш малко напред и тогава ще знаеш точно какво кубе искаш и ще събереш нужните пари - долу горе с една нула над това, което в момента пишеш :)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

не си търсил много... май  :spam:  но и не спомена  ново или секънд.. хенд

 ето ня'ква насока дано не ме смъмрят за което ,  може да разгледаш продавалника и купува продава секцията ... на форума като пример :thumbs_up:

а за кубето всяко ще дрънчи по-добре от уредбата  :punk_guitar: цени от 40 до 1000000000.. .. лв а и както ти каза колегата

зависи ще продължаваш ли да свириш или е моментно увлечение

Редактирано от dragon_fire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво моментно... аз свиря от 2 години... просто нямам възможност да дам повече пари за кубе, иначе съм страшно запален и свиря постоянно, но с тази уредба.... Затова понякога свиря и със слушалки ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо клоня към тези двата: 

http://www.musicworld.bg/bg/c_427/i_26131/BEHRINGER_VT30FX.html

                                                 или

http://www.musicworld.bg/bg/c_427/i_25819/BEHRINGER_GTX30.html

какво ще кажете вие? 

Първия има отделни еквалаизери за двата канала, но пък говорителя е по малък...?

Дайте съвет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.musicworld.bg/bg/c_427/i_26174/LINE6_Spider_IV_15.html

А за Line 6 какво ще кажете, и дали са достатъчни 15 вата за кубе, което ще го ползвам в къщи, но все пак искам да не е слабо?  :D  :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Peavey Vypyr серията е прилична алтернатива на марката с Б.

Може да събереш още някой лев и да потърсиш втора ръка Fender Champ x2 или xd ли беше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично предпочитание - На Line6 не се е случвало нещо да ми харесва - независимо евтино или скъпо. Слушай видеа в тубата, чети... после си пъхаш главата в торбата и каквото - такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.