Jump to content
Българският форум за музиканти

Piece of wood and pieces of glass jam track


synchu

Recommended Posts

Ето ритъм частта от една музичка, която записах и пуснах наскоро.

Надявам се да стане добър джем.

backing (в момента съм в мрежа, в която не се държи много добре автоматиката на форума, така че с копи/пейст :) )

http://music.synchu.com/howlin_pwapg_backing.mp3

с lead (има го в Авторска музика, но да спазваме схемата)

http://soundcloud.com/synchu/piece-of-wood-and-pieces-of

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф оправих го :) Десен бутон-> Save As трябва да работи, че по "другия" начин е наистина малко трудно за сваляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,щом го казват корифеите - трия го,да ни са излагам.

 

Мога да издрънча поне15 варианта върху тоя трак и никой да не се повтаря с предния,ама..

,къв е смисъла -

дрънчиме си трима души в джема,останалите са звезди и им е под нивото да се забавляват с тракове..

Не,че се обиждам нещо,ама - имаш комп - изсвири нещо като в брано лозе по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се държиш като ощипана ученичка...  На мен ми харесват твоите неща в джема и като е готино просто слагам един лайк. На мен не ми се отдава и за това не записвам. На теб ти се отдава . Сигурен съм , че можеш да изсвириш 15 различни готини трака. Просто беше записал шеснайстия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мисля,че говорим на различни езици и се нервирах,че хората не участват в раздела 

,аз реално вкарах ритъм китара изсвирена с пръсти основно тип Дж.Кейл буги версия върху трак напомнящ "криминале",нали затова е джема - един вид,моето виждане за парчето..

Ако идеята е да се въртят жици нон стоп - омръзна ми малко,

но и за джема не сме узрели -

може да се пусне по-дълъг трак и примерно до 1,5 е сънчу,до към 3 ,следващия и така -по минута и нещо жица от обичайните заподозрени 3-4 души.

Търпя критики,но всеки има различно усещане за как трябва да звучи нещо и така разбирам джема,не като пишкомерене за скорост   :cheers2:

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E що се нервирате, не знам? На който му харесва и има желание (за възможности не е задължително - аз как си придрънквам :) ) да участва, на който не - има други свръхпопулярни теми за писане из форума и така... :)

 

Пусни сега трака - този или някой друг, че си много бърз в триенето и нищо не можах да сваря.

 

Може да ударим следващия джем по тази схема - първо един, после друг? То имаше подобни навремето и добре ставаха.

Таман съм си драснал една Matchbox blues подложка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се нервираме - ми написано е - хора които не влизат/свирят в джем раздела да не ти обясняват колко си зле,а да се включат - сцената е обща - заповядайте.

може и по-зле или по-добре да импровизираш върху тема,може локалната гръмотевична буря и шашнатото от мълниите куче врящо се до батко да ми влияе на свиренето и да не праЙм шедьоври,но при мен е за участието,както съм написал..

В следващия момент коментар като на булгар футболен фен специалист по всичко да зяе по футболистите,колко са кьопави и как мое да ритат по добре, докато набива кебапци и семки около ракията и салатата и е успел у живота..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина трудно се сваля, но се постарах, че кой знае кога, пак ще си начеша крастата?!  Прекъсват ми слушалките и се губя от време навреме, но за джема бива.... :blush:

https://soundcloud.com/jam_kirilsat/howlin-pwapg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Манджа с грозде (не моем да свирим като Другаря Кире и това е..) ,ама нали изтрих предното,та да не се сърди Сънчу ,ся отивам да подкрепя протеста,утре може и друг вариант да запиша

-

https://soundcloud.com/hillbilly-6/wood

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така де :) Къде се бяхте скрили? Я как добре става. Супер.

 

^Абе тук таме (няколкото секунди след 0:23) идва като другаря Кире, който небрежно го докарва на комбинация между влашки и сръбски фигури :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.