Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно ново - Chemical


Recommended Posts

 

Ето едно ново от албума, който записвам от доста време вече... На видеото е бебето ми, което няма много общо със смисъла на текста или парчето, но както и да е - вижда се как се събужда и протяга :metalist:

 

Парчето всъщност е кавър на едно наше парче със Sugarbrew...

Накрая пее Нино Гомез, чува се. :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро парче. Хареса ми - и като звук, и като глас (дори ;) ). Очертава се интересен албум. 
Ако имаш настроение за експерименти според мен по-суров звук на темата, изсвирена от някакъв автентичен струнен инструмент ще е по-гот - така напомня за синт. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Другите парчета са с други певци, само тук пея аз, Явка може да се пробва с по странен инструмент, тия тамбури ги бях записвал примерни, даже са леко фалшиви и разклатени... то и микса може да звукне по добре, но просто вече прекалено много време го правя този албум и искам да го приключвам, че новите неща чакат :)

Барабаните също са поразклатени тук там, но горе долу успях да ги изсвиря както исках.

А бебето е страшен бандит, вече е на 1 год. и хване ли палките не мога да му ги измъкна от ръцете - стиска си ги и тропа където намери. :) Най много харесва томовете.

Редактирано от circles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се изразил добре - екстра е свиренето, дори и разклатено. Звукът на тамбурата в момента малко ми напомня за синт, ако е по-натурален поне на мен би ми харесало повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.