Jump to content
Българският форум за музиканти

С много зор...


Recommended Posts

ААА изложихме се!!

Знаех си аз че не трябва да го пускаме, ама Пепинио и най вече Мефистофел - качвай та качвай! :lol:

 

Ето ви текста в общ вид:

 

---------------------------------------------------------------

С много зор...

 

 

Газ!!

 

Сънувам че много назорен - влизам във кенефа аз

и вече по-малко назорен, излизам от там!

Събуждайки се аз усещам памперса съдран

и без да знам защо поглеждам гащите - натам..

 

с много зор живееш

с много зор сереш

с много заспиваш

но малко ти трябва да свириш

 

И всичко реално се повтаря,

задникът ти се отваря,

от голямата фъшкия,

към тоалетната чиния!

 

с много зор живееш

с много зор сереш

с много заспиваш

но малко ти трябва да пиеш!

 

Сола:

пепинио - уа

цикцлес - уамми

 

Драйфайки в цокало смело,

усетих аз лайно - дебело,

на луфта ми се бе запрело

и яко братче се е загрело!

 

с много зор живееш

с много зор сереш

с много заспиваш

но малко ти трябва да пееш!

 

само че знай, че всичко има край,

дори диарията гнусна в канала дет се спусна!

 

---------------------------------------

 

192px-Circle_sign_18.svg.png

 

пънк! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дееба,са ми е криво,че съм изпял такава миналовековна,евтина и антимузикална творба.....тва момче ми уби ентусиазма за по нататъшно развитие в областта/не,че много щях да се развия,ама имах идейка да направим още едно парче със същия екип/.....поне радващ e факта,че никой друг не мисли така:metalist: благодаря,че ни подкрепихте......

 

П.П.Бате,каратистатз,научи се да ползваш български букви вместо цифри......като бърза човек е така.....явно чехъла е голем:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААА изложихме се!!

Знаех си аз че не трябва да го пускаме, ама Пепинио и най вече Мефистофел - качвай та качвай! :metalist:

А шамари с крак и поплесъци с пейки? :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам 4увство за хумор, просто това което сте записали не е сме6но - глупаво е. извинявам се, 4е се засягате:) хаха както казах - зву4ите като средно6колска група. относно гаджето ми - извинявам се, 4е написах какво ми каза - явно тук е форум само за супер про музиканти. зимам си бележка, ма си земете и вие - нито е сме6но, нито забавно да не говорим за про;)

а текста е много глупав, наистина ли сте на това ниво, 4е се радвате като 4уете за лаино, кур и путка?

 

уважавам авторските не6та, и се радвам когато има за кво.

ма цял форум да се мазни на трима ду6и, които са легенди в него, ????

независимо какво лаино изсерат(ха, савпадение)

?на каде отиваме?

 

а сега по4ваите да ме плюете;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето един трезво мислещ човек ;) сигурно заради малкото мнения.. форум фивъра не го тресе все още :)

 

споко пич, аз още не съм видял парче от тоя раздел по мтв или мтв2 ;) но наисина е жалко, защото вместо глупости може да се правят доста по смислени и яки неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а леле мамайце!! :)

 

представям си ако бяхме качили "педала" - друго, подобно парче от същия период..

 

какво да правим като Тошето такива текстове измисля?

 

а освен това за курове и путки не е ставало дума, моля, моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде като стигнете нивото на tocata например ( или kolio_k a и не само те, но и няма смисъл да изброявам всички - те си знаят :) ) и излезете следващият път на концерт с Васко Василев, да се обяснявате за ценната музика в този раздел. Бтв. пожелавам ви го.

Аз също не съм видял парче на Дрийм Тиътър (например) по МТВ, ама некак нито на тях им пречи, нито на мен.

Не знам доколко се разбирате с английския или немския, но огромна част от текстовете на пънк, пост-пънк, грайнд, и кор групи са такива безумни тъпотии, че този текст е на нивото на Уайлд в сравнение с тях.

 

На мен специално ми харесва музиката, настроението и продукцията на парчето (то това са и по принцип нещата, които слушам в песните... текстове слушах само на Бийтълс и Гънс ).

 

Айде, а за следващия път ше изпраскат пичовете етюд по полифония, като въведение и концерт за 2 цигулки и оркестър в Ре минор 3 части по всички канони на бароковата музика.

 

Егати работата стана, кат' не ти харесва, не ти харесва и туй то, пишеш си мнението, че не те кефи, текста ти е тъп ...нема сми да им приписваме размириците в Близкия изток и да правим безсмислени аналогии със средношколските групи и категорични изявления и обобщения = "това не е ташак - това сте вие"...

 

Жив и здрав и успех.

Ограничение на отговорноста - Това е лично мнение, необвързано по никакъв начин със специални пристрастия, живота, Вселената и всичко останало. Те също не са обвързани с него. Базирано е на случайността, присъща на ежедневието и е възможно да се промени във всеки един момент, доколкото възможностите не винаги съвпадат с желанията.

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не знаех, че тука се провежда конкурс за МТВ :D

 

Това е интернет форум бе хора, тук се събират хора, които имат общи интереси, не сме на състезание кой е най-велик музикант (а и съм сигурен, че идеята на форума, въпреки че се каза "Българския форум за музикани" не е тук да влизат само професионални и много сериозни музиканти, а и хора като мене - аз не се смятам за музикант, просто ми е приятно да дрънкам на китара и да си говоря на тая тема, поддържам си ентусиазма един вид, още повече, че тук може и да се научи нещо). Не е тук мястото да се показва кой колко сериозни и велики неща може да сътвори.

 

Много тъпо ми става, като видя някакви бесни "интелектуалци", за които всичко трябва да е много "сериозно" :) Хората са си направили кефа и го споделят с останалите и не мисля, че имат претенции да са сътворили някакъв шедьовър.

 

Разбирам, че не ви харесва парчето, но не може да омаловажавате мнението на толкова хора с изрази от рода "ма цял форум да се мазни на трима ду6и, които са легенди в него, ???? независимо какво лаино изсерат(ха, савпадение)" и "форум фивъра не го тресе все още". :killyou: Обидно е някакси. Не мисля, че някой има нужда да се "мазни" на някого тук, просто както на вас не ви харесва, така на други им харесва. Това е - разни хора - разни идеали.

 

На мен ми е забавна песента и смятам, че има смислено послание, дори и в такъв "просташки" вид.

 

:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целта на музиката е да се кефиш. Различни хора, в различни настроение правят различна музика. Толкова е просто, господа с претенции. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то гледам голем скандал се заформил тука бе:)

karatistat3 що да не даваш повече мнения?

Просто тряъ съ търпим и да се уважаваме и да приемаме че мнението на другия е такова защото просто е такова:)

Ти ги попита дали не ги е срам, те казаха че не...ми т'ва е...

Тия глупости ги свири и ги прави всеки един музикант, просто не всички имат възможноста да ги запишат и публикуват на всеуслошание.

......

 

пък и простотията винаги е забавлявала,щото се и част от нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен най-накрая(един от виновниците)! ;) Явно се е заформил голям скандал,а нашата идея не беше такава.Аз лично не съжалявам че сме качили парчето,напротив кефя се че се върнахме в тинейджърските години когато то много ни забавляваше!!!Парчето няма за цел да показва музикални умения нито пък мислим че някой ни се мазни! :think: Аз лично се радвам че има хора на които им е харесало и ми е странно че има и такива на които НЕ им е допаднало(ама хич),но въпреки това са отделили от времето си за да го чуят и оплюят :killyou:Това пак е някакво Фнимание ;)

 

П.П.За хората които се кефят на сериозните неща,забележете че имаме и такива! :cheers: ,а за тези които това им е харесало... :cheers: ...ОЧАКВАЙТЕ ПРОДЪЛЖЕНИЕ... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.