Jump to content
Българският форум за музиканти

С много зор...


Recommended Posts

Споко,Геле,човекът е приятел и тънко се майтапи,а пък като се върне от отпуск колко бач' го чака.... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нещо искам да кажа и за поета на това лирико-епическо парче,гледам,че се кефите на текста :lol: ........Тодор.....

Бат'Сандо го е пропуснал в началото на поста,но момчето е петия елемент в творбата....той е първоначалника,първоизточника на туй парче и има не малка роля в изграждането му!!!!!Днес го попитах"помниш ли,бате,лето деветдесет и пето,когат' измисли текста бе?" на чаша бира......и той всичко си каза:lol:......

"Ми бех се задръстил със запек и го нахвърлях набързо у кенефа на вилата у Лакатник".......верно,парчето имаше сми,ама не се връзваше с никва мелодия и Сашко реши да го аранжира и то вече доби варианта в който го чувате:)

Мисля скоро да има още едно парче,още по пънк,от същите автори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за негативността, ма тва зву4и като преди 20 години

и доста несериозно

текста - се едно средно6колска група слу6ала хиподил

приятелката ми тамън ми се развика да спра "тая ужасна тъпотия" :)

ли4и си 4е е изсвирено от добри музиканти, ма тука идва въпроса за критериите

тва ли са ви критериите? за лайна пеете. или 6те кажете тва е на та6ак - ми не е - тва сте вие. сори, ве4е сме 2006, и е тъпо да се излагате така, а и други стилоВе има. излезте от 80те.у

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно е на "ташак",но някой май си е забравил чувството за хумор нейде? Или пък нашето е неразбрано... Както и да е.

 

Това не е група,не сме проект дори - просто няколко стари приятели се събрали една неделя следобед заедно да пийнат бира и да се полигавят.Идва ни в повече понякога "сериозното музициране" и трябва да избие на нейде и простотийката. :green:

 

Това "парче" няма за цел да доказва нещо на някой,въобще няма за идея да се "показваме".

 

Потребителят Circles,който е основно отговорен,е бивш китарист на Awake и настоящ на Bad Habit - имена,които трябва да говорят поне малко на някой запознат със съвременната българска сцена,доколкото я има изобщо. ;)

 

И понежете самите ние не гледаме сериозно на това,абсурдно е насила да се опитвате да ни отправяте "градивна критика".И,да - "текста" е от преди 10 години,точно средношколци сме били. :)

 

Единствено,което мога да добавя е,че не можем да караме никой да се смее на същите неща ,на които и ние се смеем. ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за негативността, ма тва зву4и като преди 20 години

и доста несериозно

текста - се едно средно6колска група слу6ала хиподил

приятелката ми тамън ми се развика да спра "тая ужасна тъпотия" B)

ли4и си 4е е изсвирено от добри музиканти, ма тука идва въпроса за критериите

тва ли са ви критериите? за лайна пеете. или 6те кажете тва е на та6ак - ми не е - тва сте вие. сори, ве4е сме 2006, и е тъпо да се излагате така, а и други стилоВе има. излезте от 80те.у

успех

Още един сериозен :happy:

Аре дръж се прилично 'е, Другарю... B)

 

 

Мнението на гаджето ти е най-безпредметната оценка и мотив, който някой, някога е писал в тоя форум.

 

Баси критерия:

"...Гаджето ми каза..." :think: - еваларка, баце.

 

Нейните джапанки са си за твоя врат.

 

Ама така е... Дългото съжителство с един човек води до скука...

Аре честито и се отпускай отвреме навреме, че нали виждаш - стрес, модерни болести, мигрени и на 50 години довиждане... :think: И точки за пенсия не мож събра.

 

И последно: Кат' си у лайнат аза рози ли да пееш?

Нали ше стане соц естрада.

 

 

ето една много показателна песничка

Гъзъ си с рози накичииииииииииииииииииии....

насраното да не личииииииииииииииииииииииии....

страна на розите сме ниееееееееееееееееееееееееееее...

Тук всичко може да се скриееееееееееееееееееееееее....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е кво пък толкова?! хората се зарибили за няколко часа (предполагам) да подрънкат, сега сигурно съжаляват, че са го качили B)

бати все едно за Евровизия кандидатстват

 

 

:happy:

 

китарката добре звучи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гъзъ си с рози накичииииииииииииииииииии....

насраното да не личииииииииииииииииииииииии....

страна на розите сме ниееееееееееееееееееееееееееее...

Тук всичко може да се скриееееееееееееееееееееееее....

 

ААААА, отде го избара това бе? хахаха

Това не бяха ли "назадничавите" кукувци?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.