Jump to content
Българският форум за музиканти

Новини от Behringer


DILETANT

Recommended Posts

  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Интересно :blink:

 

TUBE OVERDRIVE TO100 - Authentic Tube-Sound Overdrive Effects Pedal

22 EUR

 

Get tube-like distortion, smooth sustain and super fat tone in this stomp box whose sound was modeled after* Boss® DS-1 and Ibanez® Tube Screamer. It will capture all the subtleties of your playing, from silky-smooth overdrive to howling tube sounds. Plus, there are dedicated Drive Tone and Level controls for smart sound shaping.

 

Да се надяваме, че не става въпрос за някакви гадни нули и единици ... :blink:

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве то лампов ама поне да беха напраили да са вижда лампата :D за оп гъзарско :D пък цената 22 евро - :lol::D чушки! познаи тука колко ше е 22 евро. в саита MIC200 тва лаповото лайно го дават 60-70 евро. ама тука е 250 лв. :killyou: :killyou: :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там където си го видял за 250 кинта са се пробвали да те метнат много здраво. Струва 120 лв, 'шото си го 'зех неотдавна :lol: Не е чак толкова зле, бтв. Е не е Focusrite, ама става...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там където си го видял за 250 кинта са се пробвали да те метнат много здраво. Струва 120 лв, 'шото си го 'зех неотдавна :lol: Не е чак толкова зле, бтв. Е не е Focusrite, ама става...

с кво го захранваш!?

 

 

за новините.....

ех тези са решили да превземат света с ментета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм му фен на тва предусилвателче, ама се чудя между него и един мишпулт (пак от същата марка ментета) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BEHRINGER steals the show with 78 new products at NAMM 2005!

 

Даамм... В повечето случаи глоямото количество е за сметка на качество но да видим :lol: Може пък от тези 78 нови (или леко модифицирани стари) продукти да блеснат 1-2!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми може. аз се чудя щото то тва мик 200 не е по принцип за китара. има такава опция ама...... :lol: по принцип дали ще ми върши работа между китарата и кубето или по скоро само кат визия ще ме радва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е за китара!!! Т'ва не е дисторшън, или овърдрайв. Би могло да се върже меджу процесор, със спийкър симулатор и крайно стъпало за некъв "лампов" нюанс в звука. Но основната му функция си е микрофонен предусилвател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз знам че не е дистр :) не съм паднал от луната. ами щото един френд които е доста навутре в нещата си го е сложил мейду китарата и кубето и си ползва гейна на кубето. и така свири пича. аз тези дни ще се сдобия с едно кубе фендер fm 65 r което има страшен дистр. просто убиец. и идеята ми е дали кат сложа тва мик 200 по средата ще има някаква кои знае ква промяна в звука. иначе ще ползвам геина на кубето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе дюд, ясно че не си паднал от Луната ;-) Просто исках да наблегна повече на факта! :)

Тва къде какво си сложил и между какво е въпрос на гледна точка, вътрешен комфорт и мироглед, разби'йш ли.

А че можеш да го ръчнеш - можеш. Иди с твойта китара, при комбото и ако там имат и МИК200 ръчни го и чуй, или вземи назаем - ръчни го и чуй. Ако ти хареса - не ме слушай.

На мен обаче не ми харесва! Шумове ( поради разлики в съпротивления и нива)- колко искаш си има и подобрението (ако има такова) е нечуваемо.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то е ясно че темата стана офтопик отсякуде :D ми оня пич е един от наи добрите китаристи тука. продавач е в динакорд бургас. другия вариант които ми предложи е да го вуржа в еефект лооп-а. ама чудя се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то е ясно че темата стана офтопик отсякуде :D ми оня пич е един от наи добрите китаристи тука. продавач е в динакорд бургас. другия вариант които ми предложи е да го вуржа в еефект лооп-а. ама чудя се.

С риск да се повторя - чуй го бре човек ...хехехехе! :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да си взема такова предусилвателче за да избегна гадният микрофонен вход на аудиджи-то, но се чудя дали не е по-добре да си взема някой мишпулт, например UB 1204 и да ползвам неговите предусилватели.

 

От друга страна наличието на лампичка и интензивното движение на електрони между анода и катода силно ме привлича :D Така че може и да си взема MIC200.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.