Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво бихте питали Dave Weckl ако го срешнете?


Recommended Posts

:D Какво бихте питали Dave Weckl /или барабниста които смятате за ваш фаворит/ ако го срешнете?

Представете си 4е ви се отдава възможност да се срешнете със барабаниста които наи-много харесвате какви вапроси бихте му задали и на какво о4каквате 4е единствено тои може да ви нау4и /което в Бг няма кои/?

 

 

/ако можете да формулирате някакви вапроси така в колонка ще е наи-добре/

 

;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Всъщност в един чат на Guigantour беше поканен Портной и го питах дали ще има следващ Трансатлантик. Той каза, че с голямо удоволствие би участвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих попитал моя любим барабанист,дали случайно не ми трябва n-ти дръмтехник,или поне някой които да му носи кеисовете,примерно... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих попитал нещо за начинът му на работа. По - колко (и как) се упражнява. Как подбира върху какво да работи и такива от сорта работи :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност в един чат на Guigantour беше поканен Портной и го питах дали ще има следващ Трансатлантик. Той каза, че с голямо удоволствие би участвал.

аз веднъж питах дейв уекъл нещо през сайта му ма той не ми отговори :)

 

някак си ме гложди усещането че и на живо би било така:P

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мисли за музиката която прави. Какво мисли за отношението на хората към тях. Би ли правил музика без пари. ...готов ли е да спонсорира някой готин барабанист като мен с малко техника :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мисли за музиката която прави. Какво мисли за отношението на хората към тях. Би ли правил музика без пари. ...готов ли е да спонсорира някой готин барабанист като мен с малко техника :)

NoSoul те тия вапроси са малко как да ти кажа като за "Bank of America" :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ще го попитам дали би ми подарил един от многото си комплекти барабанки:)А после може и да ми дойдат по-сериозни въпроси:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мисли за музиката която прави. Какво мисли за отношението на хората към тях. Би ли правил музика без пари. ...готов ли е да спонсорира някой готин барабанист като мен с малко техника  :headbang:

NoSoul те тия вапроси са малко как да ти кажа като за "Bank of America" :green:

Ми такъв съм си :unsure: . Честно да си призная това са нещата които ме интересуват в главата на я музикант. Не какво се упражнява, кво яде, как се надъхва... тва за мен си е мн ненужна информация, дето я има и по сайтовете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих питал Neil Peart дали може да му стисна ръката.(това е след като му се поклоня до земята).Не съм толкова НАХАЛЕН,че да водя свободен разговор с велика личност,като изброените по-горе.Най-малкото бих останал ням пред такива висини,дори светци за мен. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да но когато си впе4атлен от някои обикновенно има защо нали?

Например тия които хересват свирене с 2 каси ще бъдат впе4атлени от някои барабанист които свири с 2 каси предполагам .

А не защото е "красив " :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.