Jump to content
Българският форум за музиканти

МОЖЕ И ДА ВИ ХАРЕСА


Recommended Posts

Балък ще да е бил, май :think: !! Нищо, дай още сто-двеста лева и пишем сделката за приключена :D:D

 

Честно, много ми хареса как звучи баса направо в компютъра! Другата седмица ще го пробваме на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Доколкото разбрах,тук китарите ги изпълниява небезисвестния китаратапешо :beer: много добро парче:lol:и певицата е гот,assoas се е пораздал малко :lol: ,само барабаниста нещо ми се губи?!?може би не е свирил такав стил?за пианиста или хубаво или нищо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах,тук китарите ги изпълниява небезисвестния китаратапешо :) много добро парче:)и певицата е гот,assoas се е пораздал малко :lol: ,само барабаниста нещо ми се губи?!?може би не е свирил такав стил?за пианиста или хубаво или нищо :dance:

Определено не е свиил таквиз неща :lol: , но поне докато свиреше си му беше доста гот :beer: То честно казано и аз почти не бях свирил от тоя десен, ама... доста се позарадвах и попродължавам.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах,тук китарите ги изпълниява небезисвестния китаратапешо :godbless:

Той самият малко по-горе коментираше грешките и несъвършенствата, които е допуснал китаристът в парчето!

 

Ама може и да не съм разбрал нещо :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма какво да крия повече - срам , не срам - аз съм свирил китарата в това парче. грешките са факт. най-много ме дразни това, че почти през цялото соло нямам никаква динамика. вярно е,че преди репетицията си мих ръцете с ледена вода, но това е просто оправдание. просто така фразите звучат много изкуствено, въобще не съм слагал джаз легатото, което по-принцип ми е задължително, но със сковани пръсти е трудно. а и солото наистина стана прекалено дълго. за фънк 3минути соло е много :)

стига за мен

илийката изненада много приятно, много добре свири, и си личи, че все пак се позанимавал с неща от този десен поне малко ;)

мария е просто върха :godbless:

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето че наистина не съм доразбрал, ама и ти, Пешо, се криеш! :)

Възхищавам се на естествеността ти при признаване на едно и друго. Това е прекрасно качество.

 

Браво на целия проект! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята беше въобще да не се разбира, че аз съм го свирил, но милия ми приятел Топси не се сдържа просто :godbless:

исках да видя някой коментар за китарата, без да се знае, че аз съм я свирил аз, но такъв така и не се появи....което ме навежда на някой мисли, които ще запазя за себе си :)

а то по-добре да си признавам и да гледам отдолу-нагоре спокойно.....

а проекта беше крайно нетраен за хубаво или за лошо, но ето, че едното му дете се появи на бял свят.

илийка какво стана с босата, аз не съм и чувал още запис, става ли за нещо ?

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пещо,сори че казах,но ти не ме предопреди.относно твоето соло:ХУБАВО Е!мисля че всички биха казали същото,но не мисля,че трябва да се гледа толкова на отделните компоненти на парчето,а как то звучи като цяло.има идея,има запомнящ се припев,абе направо си е хит!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

илийка какво стана с босата, аз не съм и чувал още запис, става ли за нещо ?

Ами нищо не става :)Даже и цял запис нямаме... Слушай си го тфа и се радвай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.