Jump to content
Българският форум за музиканти

МОЖЕ И ДА ВИ ХАРЕСА


Recommended Posts

Бравос бравос! :D:P:P мисля, че китарното соло ако свършва някъде около 3:10 мин. ще стане по-добре, или пианото да вкара нещо :D иначе според моята съвсем аматьорска преценка е много добро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе не е лощо парчето като идея, ама барабаниста малко клати....

Аре няма само браво да се пише тук. :D:P Трябва и критика да има. :green:

И малко празно седи парчето.. Ако си поиграете малко да го постегнете и да го изсвирите пак предполагам, че ще е пъти по добре :P

 

в крайна сметка, идеята кефи, изпълнението не много :D

 

ПС: дано да не съм убидил някой ;):P :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с риск да се потретя формацията не съществува вече. това е запис от втората и репетиция, след това имаше още една или две в пълен състав. така, че трудно ще го изсвирим отново :P

а пък идеята не беше улегнала още когато го записвахме, не помня добре, но мисля, че В и С части ги измислихме преди записа :D

ноооооооооооо това са оправдания, а колкото до теб Никифена - ако те видя ще ти обясня някой неща :wall: :wall: :wall: :D

ти знаеш ли кой съм аз бее ? ти знаеш ли че чичо ми има студио ? а пък леля ми е цигуларкааа ? :P:P:P;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахах

на мен пък дядо ми пърди в фа минор дефорсак ;))

аз пък се оригам прекрасно в ла :D

нищо не знаеш ти ;))))))))

майка пък на акордеон е свирила като малка ;))) хаххаха

(това последното е вярно)

 

 

вече сериозно....

не искам да изглеждам гаден като казвам негативни неща, но съм забелязал, че в форума с цел да не се обиди никой се казват само положителни неща за някоя песен постната.

та за да не съм и аз като останалите да кажа: Браво! реших да си кажа тва дет го мисля :())

 

Хубавото пък е, че има хора които си представят тук песните. ;)

а дано от тук се пръкне и следващия victor wooten ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам, и аз съм забелязал, че тук се дават само положителни мнения. аз пък няма как да дам каквото и да е мнение, защото не разбирам от 90% от музиката, която се поства тук. не съм компетентен дето се вика. а по същата логика и не поствам моя музика. но иначе критиката е хубаво нещо. особено когато не е насочена към мен :(

това на майтап, но винаги съм приемал критиката добре, въпреки че съм горделив. обичам приятелски изказаната критика, а не киселяшката обаче ;)

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха тоя топсъна как се ебава начии еииии аз съм му казал, че от китарна ръка ще умре у тоя живот, дано не е мойта, че не щем за пианистче да лежим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е карма братко , така ти е писано, проклевам те китарист нотно неграмотен да те утепа... ама на дърти години де, не сега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.