Jump to content
Българският форум за музиканти

Westone китари?!


Satanachrist

Recommended Posts

Здравейте.Интересува ме някой запознат ли е с тази марка.Четох,че са били някакви японски,нещо такова.Също така гледах и в сайта на един магазин Westone за 150 лева та ме вълнува тия китари добри ли са?Стават ли за нещо или са по-пропаднали от Stagg и Squier?Не се произвеждат от много време насам(или поне нещо такова видях)и ми стана интересно.Все пак е яко да имаш нещо,което не може да го има всеки срещу 200 лева.Та...вие сте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз преди около година имах такьв уестон само че бял http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://img1.jpegbay.com/gallery/001299227/1_f.jpg&imgrefurl=http://jpegbay.com/gallery/001299227-.html&usg=__V8LdniRpEkWSpOvDUZtQQRpQ4Gs=&h=1200&w=1600&sz=196&hl=bg&start=26&zoom=1&tbnid=Arctlm1_dSc2eM:&tbnh=113&tbnw=150&ei=gJbxUI2PK4rUtAa56IHoDg&prev=/images%3Fq%3Dwestone%2Bmockingbird%26start%3D20%26hl%3Dbg%26sa%3DN%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1

според мен си е голяма китара като за начинаещи а и не само

пьрвото ми впечатления за нея беше че имаше много ниськ екшьн без да браждят струните

сьс стаг и сгуаяра немога да ги сравнявам понеже тия китари сьм ги пипал само по магазините за малко

но китарата си беше от масивно дьрво незнам какво точно някакво доста светло

ми за 200 лева си струва но знам че има и модели доста по скьпи

ти за кой модел говориш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да те питам поради каква причина искаш да продадеш твоята за тази http://www.yatego.com/music-shop-hofmann/p,50a51782168fc,5087d18bee9e63_9,westone-lp-xl5-eb-elektro-gitarre

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така забравих да кажа,че много малко хора(поне с такива впечатления съм останал)търсят Уестън.Толкова е отегчително да четеш как всеки начинаещ(като мен)пита "Коя китара да взема - Stagg,Squier или Cort?".Никой не търси уестън,затова защо пък не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтините Squier модели ако не са с толкова ялови пикапи всъщност са доста добри китари като за нисък клас - удобна, добра изработка, приличен хардуер...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти само по картинка ли си я хареса или си я и пробвал , ми ако ти е голям мерак за нея деистваи , взимаи я пьк времето ще покаже , аз нищо конкретно немога да ти кажа специално за тази , Westone Mockingbird 24 които имах нищо пошо немога да кажа за него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го пробвал,но ми се ще да го пипна.Единственото,което леееко ме плаши е това,че въпреки,че го гледаме в официален сайт на официален магазин,китарата ми се вижда,че е неква втора ръка.Няма описание,а снимката все едно съм я правил със Сони Ериксон К300.Е,все пак дори и да не я взема искам да я пипна тая китара та ще се завлека до мястото идната седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че е втора ряка вьобще да не те плаши стига всичко да и е наред наи вече пракчетата , има нови китари които са много по зле от тези втора рька

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега като се загледах в никнеима ти / Satanachrist / явно си блек метал фен , двата хьма определено ще ти вьршат по голяма работа от сингьл пикапите за тази музика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти защо си мислиш,че се целя към H/H или H/S/H китари?Точно,защото обичам по-тежка музика.За такива работи ми трябва китара с 2 двойни - тази има.За предпочитане черна - цялата е.Приемлива(бих казал мизерна)цена - 155лв. си е нищо.По-възможност рядка китара - кво по-рядко от това?!Да е нова - ето ти го главния проблем(ако е втора ръка).Не съм спец и от къде да знам,че няма някой брутален дефект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.