Jump to content
Българският форум за музиканти

T.F.S.L. - Qeen Bee


Recommended Posts

Здравейте, аз съм нов тука и като такъв реших да ви предложа нещо мое :blush: . Записано е в домашни условия на "Logic Pro". Всички китарни :drummer: ги взех от програмата (заради това са толкова скучни), понеже не разполагах с такива на момента. Надявам се инструменталчето  да ви хареса. Приемам всякакви критики и съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм нов тука и като такъв реших да ви предложа нещо мое :blush: . Записано е в домашни условия на "Logic Pro". Всички китарни :drummer: ги взех от програмата (заради това са толкова скучни), понеже не разполагах с такива на момента. Надявам се инструменталчето  да ви хареса. Приемам всякакви критики и съвети.

От притеснение съм изтрил половината коментар !!! :wallbash: Имах предвид, че всички китарни партии са изсвирени от мен, включително и партията на баса а барабаните съм ги взел от програмата. Извинявам се за грешката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много як сайкъделик! Супер е, че има българи, които творят в този стил :) Само жалко, че не е по-дълго. Тъкмо бях напълно погълнат от атмосферата и свърши... :( Един съвет - намери ентусиасти в Русе и го запишете на живо, но да е поне двайсетина минути  :rolleyes:

 

Edit: Изслушах ти и другите неща. Фактът, че такава музика е правена от мой сънародник, ми стопля сърцето. Но наистина трябва да са по-дълги... Успех!

Редактирано от НиколайGK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много як сайкъделик! Супер е, че има българи, които творят в този стил :) Само жалко, че не е по-дълго. Тъкмо бях напълно погълнат от атмосферата и свърши... :( Един съвет - намери ентусиасти в Русе и го запишете на живо, но да е поне двайсетина минути  :rolleyes:

 

Edit: Изслушах ти и другите неща. Фактът, че такава музика е правена от мой сънародник, ми стопля сърцето. Но наистина трябва да са по-дълги... Успех!

Благодаря за хубавите думи. Съгласен съм че е кратко, дори бих го нарекъл моментно, но там където записвах бях доста ограничен във времето. При всички случаи когато съм имал възможност да записвам не съм разполагал с повече от час и това естествено се отрази във времетраенето на инструменталите.  :huh:  Но вече съм взел необходимите мерки под формата на едно portastudio и усилено :music336:  работя по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.