Jump to content
Българският форум за музиканти

Начинаеща търси съвет за акустична китара, помогнете моля (:


Eva Collins

Recommended Posts

Офф модераторите не са ми публикували целия отговор.. Таа аз ходих до един магазин ии продавачът горе-долу ми помогна  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа и @tatkoogi нашите са последните хора, с които бих обсъдила каква китара да си взема - те смятат, че на 2рия ден ще я захвърля, а и съвсем нищичко не разбират от китари и най-вече те въобще не са "за" цялата идея. А пък и бюджета е от леля ми, така чее те нямат нищо общо  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което е напълно възможно развитие на нещата в близките месеци :) Затова гледай да си дрънчиш и да се кефиш на песничките, които можеш да свириш, защото иначе момента на писването идва бързо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, браво на продавача и дай Боже повече такива лели! А "седмака" хубаво ти е казал - остава да го изпълняваш. По много пъти! Постоянно! Успех от мен!

А, и много поздрави на леля ти! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа.. и пак не ми е целия отговор. 3 пъти се опитах да благодаря на всички, които се отзоваха и изразиха мнение. Наистина много ви благорадя, страшно много ми помогнахте! :) 7thString знам, че това наистина е възможно развитие на нещата, ноо аз не се отказвам лесно! :D
Сега остава само да си взема китаратаа  :happy:  tatkoogi благодаря ии ще и предам хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че може да е късно - препоръчвам да погледнеш китарата Yamaha F310, в магазин Динакорд (на 5-те кьошета). Струва 230лв. и е прекрасен инструмент. Според мен превъзхожда всички останали акустични китари в нисък клас (на сходна цена). За последната година съм асистирал в закупуването на 4-5 бройки от този модел и всичките са сполучливи (без дефекти и с добър тон). 

 

Поздрави,

 

Пешо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kitaratepesho Аз бях точно в този магазин  :D И да, сигурна съм, че каквато и да е Yamaha ще е по-добра от Walden, но 230лв просто няма откъде да намеря  :D Иначе благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.