Jump to content
Българският форум за музиканти

какво мислите за това парче?


Nikifena

Recommended Posts

За пореден път не мога да кажа какво мисля за парче, защото линка не се отваря от чужбина. На вниманието на всички: ето ви един линк, където, след като се регистрирате, ще можете да качвате музиката си. Много удобно, ако един ден наистина имате нужда някой в чужбина да чуе музиката ви. А засега - достъпно за тези от нас, които не сме в България :drink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рифовката е доста яка..но барабаните прекалено много им личи че са миди ..и злия :) вокал не ми допада, но тва е въпрос на вкус. И все пак евала за китарката. Продукцията като цяло не е нещо особено, но пък това не е най важното. Структурата на песента..струва ми се изкуствено удължена като че ли само за да почва с 6 времетраенето хехе, твърде много се повтарят едни и същи мотиви. Просто лично мнение :) peace.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мидито да :)

нямахме за цел да показваме колко яки барабани могат да се направят на миди трак.

правихме го с 1 приятел 1 вечер за няколко часа и не сме си играли с барабани, иначе аз свиря баса и пея злите вокали (и аз не си падам по такива ама нали трябва да е метълщина)

китараиста пее женските вокали :)

 

PS: mersi vse pak 4e si izkazahte mnenieto ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китараиста пее женските вокали :lol:

 

PS: mersi vse pak 4e si izkazahte mnenieto :)

:shock: :shock: X много хаха не знам дали говори добре за китариста това :). Бе важното е да се праи музика :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... иначе аз свиря баса и пея злите вокали ...

Moжеш ли да ми изпратиш парчето по мейл (james_msp@yahoo.com),интересно ми е да чуя за какво по-точно става въпрос,защото си търся човек точно за тази работа(бас+зли блек метъл вокали) за един мой проект :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 1 year later...
;) ХАРЕСВАТ МИ БАРАБАНИТЕ, МИКСА Е ДОБЪР, ДОБРЕ Е РАБОТЕНО С ОБЕМА И ПАНОРАМИТЕ, МОЖЕ БИ ОЩЕ НЕЩО В ТЕМБЪРА/ЧЕСТОТНО/ ПРИ ЛИЙД КИТАРИТЕ, МОЖЕ БИ ПОВЕЧЕ ОБЕМ!!! :ph34r:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алеелеей :bravo:

бая дълбоко в архива бръкнахте бе :P

 

Тая песен с инж. Механов (deadzone) е правихме преди дооста време:metalist:

на ония линк дето е тази песен има и други разни шантави музики :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.