Jump to content
Българският форум за музиканти

Презентирайте Yesterday


Caruso

Recommended Posts

Не се стягай за малкото дете - това е най-образното описание, за което се сещам в момента.

 

Много добре - по изпълнението има още доста работа, но знай от мен - имаш добри гласови данни, работи по гласа си - ще стане добър глас. Доколкото чувам си чист тенор. На колко години си?

 

Ходиш ли на уроци?

22.Не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 165
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Значи ще си останеш тенор. Походи на уроци, или поне чети статии из нета. Ако имаш желание мога да ти помогна с аудио-уроци. Може да се видим да поговорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Последен въпрос за да не става чат - щом си бас трябва да можеш да слезеш(тихо) до около си на контра - до на голяма октава - можеш ли?

Ако не - до къде слизаш? А кой ти е най ниския стабилен и тембрен тон?

 

А ако сутрин рано можеш да слезеш най-ниско до около фа на голояма, а като се разпееш или след дълъг ден, в който много си говорил - до ла-си на голояма, то тогава си чист тенор.

 

За да не пиша много мнения - октавите по ред са субконтра, контра, голяма, малка, първа, втора, трета, четвърта...

 

Свободна 1-ва струна на китарата е МИ на първа октава, а свободна 6-та - МИ - на голяма октава.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последен въпрос за да не става чат - щом си бас трябва да можеш да слезеш(тихо) до около си на контра - до на голяма октава - можеш ли?

Ако не - до къде слизаш? А кой ти е най ниския стабилен и тембрен тон?

ще ми трябва някой пианист за да не кажа някоя глупост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, начи тенденцията е следната: бирата изветря, а имаме кво?

Имаме един добър тенор с кофти записвачка, един самоковски картоф с много почитателки и убава китара, изразителен глас и прочие.

Освен това имаме един елегичен вълк с мноо Бережные ребята отзаде...

И кво?

 

За всеки по една бира по желание, щото всеки ме бъзна по свой си начин, а тва парче ми е особено.

Търсача на интелигентност и Ядосания още не съм ги чул, ща ги чуя.

Дамското мълчание е, хм, разбираемо, то за фльорци е писана таа балада, драги моми, булки и прочие скъм ъф дъ юнивърс...

И затова не може да бъдете ем обект, ем субект, ем ви няма в джимейла.

Тотално декласирани, хеле па и липсващи в миниолимпийската игрЪ.

 

Рекох, казах, казах, хау, мяу.

 

Запазва си Същият правото да номинира, блюстира, кастри/ра/, реанимира нови сполучили участници със съответната хмелна или друга опция за награда.

 

 

Също така си запазва Тоа правото да организира конкурсщина на тема

кой ще изпляска най-подобающе нещо по-така, нещо по-гръмко...

 

Халфордец, нещо, Дикенсънец, Елиотец, па даже Бифърдец...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това вече ме провокира!

Секи ден чета тука, слушам тука това ти онова ти, направо се разбих от кеф! И от пеене обаче! Знаеш ли, Същи, колко много репетирах! И колко варианти ми минаха през... гушката! И то не че съм репетирала от зор и притеснение, а просто щото само това ми остава :P Сми - така и не успях да намеря начин да се запиша, затова се кефя на инициативата пасивно... :cheers::godbless:

Така че силно се надявам, че последното ти мнение не слага точкакрайконецдиенд на това идейче, щото моя женска милост много се е амбицирала, обещавам!!!

 

:cheers:

 

P.S. Докато пишех това, се е включило още едно мъж с мнение. Обръщението ми е и към него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... и аз да поздравя in search of odd intelligence. :bravo: Имаш наистина хубав глас и пееш вярно с много малки забележки. Жалко, че нямаш възможност за по-качествен запис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... и аз да поздравя in search of odd intelligence. :bravo: Имаш наистина хубав глас и пееш вярно с много малки забележки. Жалко, че нямаш възможност за по-качествен запис.

 

Поздравявам го и аз след като чух всички до момента записани,просто неговото изпълнение и глас ми допаднаха най :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. По-качествено мога в студиото с качествен мик. Вкъщи толкова за жалост.

 

@ Мандалей,

 

Благодаря ти, че ми прати китарното ти изпълнение :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Е това вече ме провокира!

Секи ден чета тука, слушам тука това ти онова ти, направо се разбих от кеф! И от пеене обаче! Знаеш ли, Същи, колко много репетирах! И колко варианти ми минаха през... гушката! И то не че съм репетирала от зор и притеснение, а просто щото само това ми остава :bravo: Сми - така и не успях да намеря начин да се запиша, затова се кефя на инициативата пасивно...  :bravo:  :)

Така че силно се надявам, че последното ти мнение не слага точкакрайконецдиенд на това идейче, щото моя женска милост много се е амбицирала, обещавам!!!

 

:dance:

 

P.S. Докато пишех това, се е включило още едно мъж с мнение. Обръщението ми е и към него.

Ми давай, не се май.

 

Интелигентнио търсач също ще се блажи с пенливо пиво...

 

Други нема ли да се яват, ни съ коркайте, това е най-кавърираното парче в историята на тази част от Галактиката.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нищо :)

@ Angermeans: Мисля, че идеята е да интрепретация на едно и също парче, за да може да стане някакво сравнение или де да знам. :)

 

@Polyphone: Чoвеко, направо ме размаза с тия бек-ове :cheers:

Мерси, шефе! :D

 

Връщам ти комплимента за чудесните изпълнения, които си записал. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.