Jump to content
Българският форум за музиканти

Й.С.Бах


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте :)

 

Издирвам нотите на "Малка прелюдия в ре минор" на Бах. Ако някой може и има желание да помогне да заповяда.

Редактирано от psych
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравей,

 

глей ся, не съм запознат с творчеството на Бах, но тука имам едни pdf с ноти, в съдържанието пише "Sechs Praludien und Fugen Zweite Folge, 7-12" а в неговото под съдържание пише "e-mol, d-mol, F-dur, G-dur, g-mol" и после се "наблъскани" Praludium und Fuge от VII до XII - това ли ти трябва :)

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Здравей,

 

глей ся, не съм запознат с творчеството на Бах, но тука имам едни pdf с ноти, в съдържанието пише "Sechs Praludien und Fugen Zweite Folge, 7-12" а в неговото под съдържание пише "e-mol, d-mol, F-dur, G-dur, g-mol" и после се "наблъскани" Praludium und Fuge от VII до XII - това ли ти трябва ;)

На мен определено ми трябва!!! :lol:;);););):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
ами даи го на 4асти :D

то и това е решение, но ще станат прекалено много части, друг вариант - с някоя програмка за шерване на файлове или да се направи някъв лог на някой free сайт - давайте акъл как ви е по-удобно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам J.S. Bach for Electric Guitar, така че ако някой се интересува, да ми пише ЛС, за да му пратя pdf-a.

Аз пък имам Joaquin De Pres - Bach for Bass :curse: Ако на някой му трябва да се обади ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е същата прелюдия, която мисля, има я в седма школа за напреднали по една система (дали не беше "Аз уча китара"?) с 8 школи за начинаещи и 8 за напреднали. Едни такива бозави омачкани книжки голям формат, може би в муз. книжарница ги има.

 

Аз си мисля за една такава (това й е първия такт по памет, не помня точно пръстовката):

||--------5-----------------|
||------6--6---6------------|
||----7------7---7---7---7--|
||--0--------------7---3----|
||--------------------------|
||--------------------------|

Редактирано от olygofren
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам J.S. Bach for Electric Guitar, така че ако някой се интересува, да ми пише ЛС, за да му пратя pdf-a.

Аз пък имам Joaquin De Pres - Bach for Bass :) Ако на някой му трябва да се обади :D

аз имам интерес - в какъв формат е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.