Jump to content
Българският форум за музиканти

Maлко нетипичен въпрос


Recommended Posts

Искам да попитам дали знае някой в песента по скоро саундтрака на десперадо нали Антонио Бандерас пее.А той ли свири в действително на китарата там.Понеже знам че е много трудно точно това парче за изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото знам

Антонио и си пее и си свири

Ай йай йай йай

Брус Уилис също свири на китара(поните ли филма с Стенли Джордан)

Ричард Гиър - той пък е мулти инструменталист - в един два филма - показва завидни умения - и не е колаж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Имаше я в МСБ ама след като го затвориха трудно ше си я намерите. Не е трудна а иначе се води Cancin del Mariaci ще я кача някъде и ще пиша да се радвате...

 

Алелуя!

 

свалете си я оттук:

На спечелилите честито!

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ба заебете ги тия таблатури свикваите по слух като се има в предвид че половината не са верни

Редактирано от badhabittt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти отде мислиш че са вадени 90% от табулатурите? ;) Всичко слух и от кофти неразвития слух на разни псевдо китарисчета осрани... Така е не всички можем да вадим по слух ;);) (което ме подсеща че трябва да шибна няколко паузи тук таме в песен за азис ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти отде мислиш че са вадени 90% от табулатурите? :) Всичко слух и от кофти неразвития слух на разни псевдо китарисчета осрани... Така е не всички можем да вадим по слух :):) (което ме подсеща че трябва да шибна няколко паузи тук таме в песен за азис ;) )

Ако имаш таблатура на Епизод - Песен за Азис може ли да я дадеш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песенат не е трудна определено(наложи се да я уча спешно за един РД :P ) и до колкото знам наийстина си ги пее и свири той. То простото е най-велико :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти отде мислиш че са вадени 90% от табулатурите? :P Всичко слух и от кофти неразвития слух на разни псевдо китарисчета осрани... Така е не всички можем да вадим по слух ;):) (което ме подсеща че трябва да шибна няколко паузи тук таме в песен за азис :P )

ти нали си най-добрия китарист на света та тръгна да обиждаш другите така.я дай твоя таб да видим какъв си слухар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.