Jump to content
Българският форум за музиканти

"Free energy" - Пламен Солаков


Recommended Posts

Една авторска композиция, която лично на мен много ми харесва и съответно помолих Пламен, да я обединим в една по-мащабна концепция/проект, който изглежда така:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4oQTzc2oCRo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ти харесва, Мариянски! От доста време идеята узряваше (мисля си даже, че ти споделих преди време за нея) и сега тя вече най-накрая придоби някакъв вид - дойде й времето да се реализира и крайният резултат, мен много ме радва :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, честито, другарю! Радвам се, че най-накрая го завършихте, добре се е получило! Сега остава само да плъзнеш по света! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, супер! Драго ми е, че ви хареса клипа и идеята за клипа! Всъщност това е сборен резултат от доста голямо количесто колективен труд. Няколко души взеха идеята присърце и направиха нещата да се случат. Всеки направи нещо и когато сглобихме отделните частите се получи един страхотен резултат (поне за мен е такъв). :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една снимка на Пламен по време на записа на "Free energy" във студио "Perfect records". Иначе той се подвизава тук във Форума с ник papo

 

526508_461491587208033_1646148239_n.jpg

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина композиция. Браво и за осъществяването на целия проект и дано помогне за разпространението на заразата KD по света ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успехи,момчета!! Адмирации на Пламен-винаги съм се възхищавал на умението му да "пипа" баса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Накрая малко ми доскуча, иначе началото е супер и парчето като цяло е много добро. А стилът на свирене на басиста е много премерен, което лично аз много адмирирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.