Jump to content
Българският форум за музиканти

Доволни ли сте от Esp/ltd китарата си


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
ето тази китара от подписа ми я има един френд и е супер доволен от нея. :beer:

Китарата е тази и е на ЕСП - много, много добра е!!! :D

alexiguitar.jpg

Редактирано от VasilVasilev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мен пък ми се струва леко тъпо да дадеш толкова пари за китара без нек адаптер, особенно като се имат предвид многото му положителни качества...

 

Алекси си свири добре и на джаксъна, докато не стана известен и есп не му дадоха пари да им прави реклама...

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

есп не са му дали пари за да им свири на китарите,а някой му е откраднал китарите нз коя година и той е имал концерт след известно време и джаксън не са могли да му направят китарите за толкова малко време и той се обърнал към есп който успяли да му ги направят.затова свири с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и най-вече и защото му плащат, всички от бодом са рекламни лица на дадена марка...китариста си имат собствени модели китари ЕСП-та, басиста също и т.н.

а туй че няма нек адаптер, май е за да има по добър състейн...

не са малко китаристите който свирят с китари само с бридж

и бай дъ уей единия от джаксъните му имаше и нек(единичен) за справка клипа нa Needled :)

 

айде че много офф стана....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
есп не са му дали пари за да им свири на китарите,а някой му е откраднал китарите нз коя година и той е имал концерт след известно време и джаксън не са могли да му направят китарите за толкова малко време и той се обърнал към есп който успяли да му ги направят.затова свири с тях.

Ха ха, много интересно кой я е съчинил тая история... :) Сигурно в радиус от 100 км не са могли да намерят джаксън с който да свирят... Или може би са измислили тая тъпа история като извинение, защото ако бяха казали "Джаксън са малка дъщерна фирма, а ЕСП ни предлагат много повече пари за да свирим с тях затова заебаваме Джаксън" надали щеше да прозвучи особено добре ;)

 

Всичко е маркетинг, колкото по големи фирмите толкова повече музиканти си купуват. Единствено кранк си спечелиха всичките клиенти с качество а не с рушвети. За справка - откакто има кранк почти всички яки групи си зарязаха маршалите и меса бугитата, въпреки че им плащаха да свирят с тях и минаха на кранк. Някой ще каже "Какво ги бърка кранк да плащат рушвети?" Ами кранк са фирма от 7 човека, от които трима правят усилвателите, другите се занимават със счетоводство и мениджмънт. Говорим за малка едва ли не гаражна фирма, която надали може да купи толкова много звезди, че да им предложи и по добра цена от гигантите в тая област...

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Добре колебая се между Ibanez RG 470 JB и ESP/LTD Kirk Hammett 202

Моля дайте си мненията коя е по - добра въпреки че аз предпочитам ESP-то по обясними причини

Аре със здраве

Поздрави от Карлово

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте че последното мнение го писах с ника на един приятел. Бъдете сигурни че съм го писал аз. Очаквам одговори.

Поздрави :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бих казал , че разликата между двете е само в дизайна , следователно е въпрос на вкус . Иначе ЕСП Форевър :rolleyes:

 

пс. Baby Thomas , тебе те знаем за кое си :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.