Jump to content
Българският форум за музиканти

Фънк джам - мнения


Recommended Posts

Привет на всички! Днес докато си пих сутрешното кафе записах набързо един джам и сега се надявам на мнения и критики :) Доста е небрежен,но като за запис от първи път ... Благодаря ви предварително :) Ето и линк ----> http://soundcloud.com/machle/funky-shit

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много приятно звучи. Харесва ми как не задълбаваш само в една скала, има разнообразие. Много готин тон на китарата също така - дава едно рокабили звучене :) На места свиренето ти не ми звучеше 100 % перфектно технически (може и да греша! Свиря на клавир :) Ако е така, извинявам се предварително), но точно това придава характер на импровизацията, т.е. не звучеше като нещо, написано на ГитарПро примерно, а се усещаше човешкият елемент (точно това ми липсва в музиката на всички мегатехнични китаристи, които съм слушал). Бе с една дума много ми хареса! Само един съвет, нагласи бекинг тракът да се чува малко по-слабо, а не толкова силно колкото китарата ти.

 

Успех и занапред! Ще ми е интересно да ти чуя и други импровизации.

Редактирано от НиколайGK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти :) Всъщност,това е първият ми опит в стил фънк. Именно затова ми трябваше някое друго мнение,благодаря за което :) Технически погледнато наистина не е най-сполучливото ми свирене,съгласен съм :D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Технически погледнато наистина не е най-сполучливото ми свирене,съгласен съм :D:)

 

Честно казано така ми харесва доста повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже е супер отвратителен, панически свалих слушалките. Не знам кой какво и защо е помпил толкова, ама... :(

Предвид това нямах мерак да чуя над 3 сек. от свирнята. Вероятно няма да съм единствен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.