Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам акустична Кремона


shaterhand

Recommended Posts

Мисля, че е време да се разделя с нея и възнамерявам да я подаря на някой начинаещ ентусиаст.

Състоянието е добро.

Моля желаещите да заявят мотивацията за да преценя на кого да я подаря.

 

Нещо не мога да се ориентирам в новия дизайн как да сложа снимка....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма нищо за реставриране по китарата - евентуално нови струни само.

чакам да видя още кандидати за да преценя кой ще има най-голяма полза от подаръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Едвам се сдържам да не вдигна и аз ръка, но да те питам - по какви фактори точно ще прецениш? Щото аз примерно изобщо нямам класическа китара и затова я искам, ама те всичките тука сме така - дъним neo-classical жици с примеси на блус на електрически китари и искаме кухарка от любопитство.

Редактирано от ~DN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам китара, но братовчед ми се е метнал на мен и още откакто купих моята все се навърта около мен и иска да се научи и той. Ако не си я дал вече бих се включила с две ръце да се опитам да направя нещо за него, ако не.. ще му мислим като си взема нова и ще му дам старата ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Към автора :

 

Преди са правени такива теми като там имаше подбор на кандидатите по някакви критерии, можеш да разгледаш и да почерпиш опит. Даже може да помолиш някой модератор за съдействие. Смятам, че е удачно все пак да се прецени кой какъв е. По-добре да се стимулира 14 годишно дете, което трудно ще събере пари за китара, отколкото някой 30 годишен нехранимайко, който просто не иска да си жертва парите от кръчми.

 

Успех, начинанието е благородно :)

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става ми кофти като гледам колко хора искат инструмент а нямат възможност да си купят.Ако колегите са съгласни може да съберем по някой лев и да купим една китара/нещо евтино но от сърце/ за някой който няма възможност но има дарба,по преценка на модераторите или по някакъв друг критерий.Надявам се сега да не ме оплюете за предложението но мисля че няма да е проблем да съберем парите,дори и за 2...3 месеца.Всеки от нас хвърля безумни пари за да притежава хубав звук,защо да не помогнем на някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за съветите.

приемам, че наистина ще добре да я подарим на някой без възможност да си купи такава.

Моля на админа и по-опитните колеги да помогнат в селекцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да помогнат, колко да помогнат. Зор работа е така... Очаква се, че човек на който евентуално може да се даде китарата е силно начинаещ, следователно неизвестен във форума и надали някой от модераторите или от по-дълбоките хора от форума го познава (освен ако не е близък/познат нещо). А и като цяло няма толкова много хора си мисля, които наистина да нямат възможност да си купят китара за почване. Под път и над път се намират кремони за 30лв. Ама хора от типа "някой 30 годишен нехранимайко" с лопата да ги ринеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Отделен въпрос е,че ако някой от тук е толкова закъсал за китара може да стои без интернет 2-3 месеца,за да си я купи...

Редактирано от golfabitch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.