Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли фенове?


Recommended Posts

vcs3 определено е "страшен звер" но повярвай ми наживо повече ще те обърка отколкото ще ти хареса :headbang:

 

първото което ще ти направи впечатление е че почти не можеш да изсвириш нещо на него(при положение че имаш клавиатурата която се закача към него) по простата причина че не може да стои настроен(не само като тон но и като скала)

 

но за сметка на това е ултимативната машина за странни ефекти

 

друг проблем е че почти е невъзможно да повториш нещо което си правил с него преди

 

успокоителното е че винаги ще те изненада с нещо ново :rolleyes:

Редактирано от scaldor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте фенове! :headbang: На 16 декември Ж.М.Жар ще има концерт в Мароко, битивито съобщи че концерта ще се излъчва на живо по интернет. Дали е истина? :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

И аз се сетих кога да пиша, ама... Тази вечер в 22.30 по канал-1 е втората част на концерта на Ж.М.Жар от Мароко! Наздраве фенове!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не съм голям фен точно тоя стил музика,но като бях малък много го уважавах Бат Жан.. наистина прави страхотна музика.Влиза ти под кожата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Този човек е уникален! Това, което е направил за развитието на електронно-синтезираната музика е несравнимо. Освен това Жар е един от най-вманиячените колекционери на антични аналогови синтезатори, вокодери и семплери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.