Jump to content
Българският форум за музиканти

Дъ фейк фейт


Recommended Posts

най вече пускам темата щото нещо много ме гложди всеки път като го преслушвам,все ми се струва че има нещо крадено , нещо адски познато...ако някой засече да свирне :think:

пък и метал траа има из Форума..чат пат така. :)

ПОчва с тигърска прозявка :) и е :ph34r:

За вокалите няма да се плашункаме назад са с материала.

като втаса парчока ше го прайм на радиошлагер,до към дядо коледа ше стане

 

фрагмента е на Джимейл-а в лейбъл jFog

email: muzikant.org@gmail.com

pass: mymusic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Бухаха! Че те вокалите къртят, бре! Мноо радват! Един много лек ревърбец и просто заспиват! :ph34r:

Бах! Яка е треснята, много кефи как се е заформила! :)

Не знам дали има нещо крадено, но е яко шведски дет според мен (At The Gates ми се въртят из главата - основно на по-мелодичните китарки)... зарибява! Бравос! :)

Ама как тъй до дядо коледа, бре - аз вече очаквах по радиоцето да те чуя?! :think: Или нямаш мноо време, пък искаш да доизпипаш нещата?!

Аре... сполай ти! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метаааал! :)

Фог, много е яко, композицията си е по всички правила, нема забележки, а припевът е много кадърно вмъкнат в целия джангър. много кефи как влизат тез чинели в началото. :ph34r:

Темпото е бързо, свирнята е добра, звукът е задоволителен.

Евала, бате!

 

PS:

Няма да те питам за кого си в мача Швеция - Германия. :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много яко и като идея и като звук!!! :dance: Само трябва да резнеш брума в началото и в края на китарите и заспива отвсякаде!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink:

хо хо хо в два от трите поста видях че звука ше стане за нещо,тва най ме топли

 

icho7ryches.време няма,яко неволята е спътник100 неща съм фанал ама са все едната за гъзъ другата за главата...

 

the_gorer-е за Швеция ши викаме щото не ми се гледа финал Германия Бразилия пак, най вече :)

 

don_pepinio брумеца леко като сол на манджата идва в случая, поне в началато.Ше го резнем

 

п.с.Като цяло се съмнявах за мелодията на 12-та секунда дету почва(видях че не съм споменал)

 

п.с.2Надявам се че не съм изплашил някой с името на темата.в никакъв случай не е антихристка целта на занятието(не съм вярващ де) друга е идеята.

 

:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето си е много прилично и задоволява всякакви интереси. Лично аз с кеф бих го свирил. Вокалите просто ме изкъртиха, много добре са направени. Съгласен съм за изрязването на шума в началото и края на песента. Чакам албум jFog ама целия да е като FAKE FAITH - темата е доста актуална между другото.

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опааа ... чак днеска видях темата :wall:

най вече пускам темата щото нещо много ме  гложди всеки път като го преслушвам,все ми се струва че има нещо крадено , нещо адски познато...ако някой засече да свирне :think:

...

аммм като че ли има тук-таме нещичко от "Behind The Mirror" ама това мое впечатление си е поради това, че надавам ухо на барабанките, па като се лепне и вокала - баш ..., но не мисля че е минус - то сякаш започваш да си оформяш стил :blink: :guitar:

Да се пробвам ли да го избасирам :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най вече пускам темата щото нещо много ме гложди всеки път като го преслушвам,все ми се струва че има нещо крадено , нещо адски познато...ако някой засече да свирне :think:

пък и метал траа има из Форума..чат пат така. :blink:

ПОчва с тигърска прозявка :blink: и е :blink:

За вокалите няма да се плашункаме назад са с материала.

като втаса парчока ше го прайм на радиошлагер,до към дядо коледа ше стане

 

фрагмента е на Джимейл-а в лейбъл jFog

email: muzikant.org@gmail.com

pass: mymusic

Прогресията на припева и на мен ми звучи познато, но това е нещо неизбежно. За микса барабаните ми се сториха някак си далечни, даже амбиентни но това може да се оправи с един бърз ремикс. Инъче парчето кърти битов фаянс :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фракти ;)патерните на барабаните са с леки модификации от Мирър-а да..нея време да се занимаваме с нови,вече 5-ти парчок май заформям с тях..ама оправданието е че е само с демострационна цел нали.... ;) Ти с баса може да си правиш квито искаш чудесии проблеми никви.Само че от опит знам,че като го туря на парчока заглъхват вокалите.Трябва да се миксира с другите траци... ма работни варианти по принцип не пазя....

 

LOE я светни за барабаните,кво би им бутнал?Щото съм си бос с тия работи по принцип....лека полека налучквам ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам човек.. аз не съм толкова по теорията колкото по практиката. Пробвай да ги компресираш леко, може и с мултибанд компресор че да изкараш малко повече звук от тях, пък после с еквалайзера режеш където ти звучи добре. Хвърли 1 поглед на основните честотни бла бла.. в раздела за звукозапис...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... то сякаш започваш да си оформяш стил ...

Не че нещо ,ама ...др.jFog има собствен стил от лето 1993-то с тогавашния му страничен проект Slow Death. Сега само може да се отбележи една много радостна тенденция ,че въпросния другар се е върнал към корените си и + това е станал още по-добър! Дори няма нужда вече да помагам с текстове! И в това отношение е напреднал!

Когато ( не ако, сигурен съм че ще е когато) jFog издаде албум, аз ще съм първия , който ще си го купи! ;)

;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... с баса може да си правиш квито искаш чудесии проблеми никви.Само че от опит знам,че като го туря на парчока заглъхват вокалите.Трябва да се миксира с другите траци... ма работни варианти по принцип не пазя....

...

и аз като пратя трак или миксирам - трия каквото е имало, иначе ще пробвам бас линията. То, наистина е добре да се пазят работни варианти, че като се миксира - да кажем да се пробва да се миксира, като се променя реда на траците - първо едните, после другите, ако не стане - да се смени - първо другите, после едните - май е глупост това дето казах, но не пречи да се опита, щото нали като се миксне има донагласяне на честотен диапазон, тук таме някой ефект и при различен ред на миксване на траци, може по различен начин да се правят тия нещица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фракти , не паза работния варинат на т'ва само защото не те виждах наскоро из форима ;)ма ти си бумкай

след 2,3,5 седмици някъде излизам отпуска и ше се натискам на китарата всяка нощ.тогаз съм замислил да пшравя нещата както му е ред и да прочета още нещо насам на там из форума...ако има късмет ше запиша няколко парчока цели..ако няма..няма ;)

 

Бат Ейдж, мерсим за хубавите и силни думи. ;)

ма считай че ше ти подаря копие ако работата опре до кокал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.