Jump to content
Българският форум за музиканти

Адрес на радиото


Recommended Posts

глей ся, като пуснеш радиото не ти ли излиза даунлоуд менагер-а и да те пита дали искаш директно през уинамп или първо да свалиш плей.плс на компа и после да го вкараш в уинампа? трябва да я има тая хава......ако не....пробвай с файърфокс - при мене става :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не, изобщо няма такива работи. Въобще нито го засича като даунлоуд, нито дава УРЛ, което само да пъхна във Винампа. Отваря ми едно прозорче и там ми го свири и това е. На прозорчето има 1/2 рекламки слайдер за звука, както и това какво свири в момента...

Въобще... :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Fenix, ский ся как става:

Цъкваш тук! После цъкваш на жълтото бутонче плей след това ти се зарежда нов поп-ъп джам, който те пита какво да прави ти му казваш да свали play.pls после го слагаш в плейлистата в уинамп и готово :)

 

Ае успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси 4ове4е. Макар и месец по-късно някой се намери да отговори....

Ще пробвам утре, вдругиден 4е оттука дето съм няма да стане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Е стана ли? На мен от известно време ми пуска на него "Radio 361 нам кво си (някъв блещи нещо на английски ма не се вслушвам много какво точно)" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става и при мен(с ие, опера и файърфокс). Затова вместо да ни давате акъл, ще ви помоля да го качите някъде pls файл-чето и проблема ще се реши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Vlex, мерси.

 

Относно по-горното обяснение - не не ми дава да сваля плс файлчето от попъпа.

От твоя файл свалих файлчето, само че чувам само 'please login with your 365 account to continue listenig', a aз не съм се регистрирал (дали това има нещо общо.... :jazzband: )

 

А радиото си баца. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.