Jump to content
Българският форум за музиканти

(Anaesthesia) Pulling Teeth + For Whom the Bell Tolls + Orion


DYLGIQ

Recommended Posts

Не мен лично не ми харесва с wah.

На For Whom The Bell Tolls китариста прави доста елементарна грешка на едно място.

Редактирано от golfabitch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря за забележката, китаристът сбъркал, защото една руса фенка му бръкнала в гащите точно в тоя момент, та е разбираемо и няма да го уволняваме:) За уа-то не разбрах коментара - аз не бих се наел да критикувам вкуса и избора на Клиф Бъртън, дори да бях фен на Мейдън:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клиф не свири с wah през цялото време а и неговия wah не е автоматичен и звучи много по-добре,но все пак това е кавър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да си подам оставката , защото аз елементарни грешки не мога да си позволя да допускам, дори и на толкова сложни песни, и ти взе че се изложи. Къде видя и чу автоматично wah , и как съдиш за качество на звука по файл сниман с телефон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представи си For Whom The Bell Tolls ми е позната до болка.Или аз съм глух или телефона записва звук с Wah ефект :D

P.S.Все пак не ме приемайте на сериозно аз съм един прост басист който знае само Ми и Ла.

Редактирано от golfabitch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За прост басист не си чак толкова глух:) Уа има, ама не е автоматично, нито от телефона, ами съвсем обикновено Морли, почти същото, като използваното от Клиф навремето. Даже се вижда като го настъпвам. Не разбирам къде е проблемът? Да не би да си мислиш, че Клиф го е свирил без Уа, защото не е така:

Ако не те кефи нашето изпълнение - ми няма да ти изпратим персонална покана за следващия път :greenball: Пеаце :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.