Jump to content
Българският форум за музиканти

Програма


Recommended Posts

Акто начало ще направя една плейлиста и ще пусна всичко, което сте ми пратили накуп.

 

След това предлагам да оформим стилови блокове, които да се пускат в определен час на деня.

Дайте предложения какви да бъдат те. Например може да са

 

Рок

Метъл

Алтернатив

Джаз

 

 

нека всеки който иска да пусне песни да види категориите и да каже дали се вмества в тях. Ако не - дайте предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Според мен твърдата музика трябва да се раздроби... смисъл дори да е лека жичка, яко жулене и смърт за струни, но наистина не е лошо да се пораздроби малко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам всеки който иска да пусне песен да си каже в кой стил се вижда. Така най-лесно и бързо ще се уточнят стиловете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам всеки който иска да пусне песен да си каже в кой стил се вижда. Така най-лесно и бързо ще се уточнят стиловете.

Това в тая тема или в отделна...?

 

И няма да е лошо ако липсват коментари "абеее тая простотия кой ще ти я пусне" - само предложения без излишен офтопик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсва и секция друго - например ако CyberGene(всичките му творби) или Martist(визирам "Smooth R&B"), а също и една песен на El_NinYo с негови колеги която не е нито едно от изписаноте стилове, още CorvusCorax с неговите многогласови и синтезаторни творения?

Мисля, че трябва да има Chillout разделение например...и да се сложи по назад.

Мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако ще има подстилове по добре да има поне 3-4 вида метъл, защото от метъл до метъл разлика по голяма отколкото от чалга до рап

 

видове метъл:

 

heavy, progressive, industrial, trash, black, death, grindcore, hardcore,crossover, doom, gothic, hair, power, pop, nwoam, sludge, stoner...

 

и още не знам си колко...

 

Според мен да има 3 вида метъл - лек, който може да слушат и "простосмъртните" без да им настръхват косите, як - сериозна и здрава музика за фенове на метъла - и третата категория - труден за слушане - некомерсиален блек/дет и скандинавски истории където всеки свири за себе си за фанатизирани поклонници на сатаната :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля вии :virtuoz:

Стига с предложенията. До тук съм получил песни в следните столове.

 

Алтернатив

Електронна / Денс

Рок

Джаз

Траш

 

това е положението... стига с тея догатки и предположения. Като ми пратят определен стил - тогава го включвам ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, ами аз чесно казано не бих се наел да определя стила който свиря тей като не е нищо конкретно - просто това което ми идва :virtuoz:

 

Къде се пращат тия работи? Ще вляза с някоя друга тресня :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.