Jump to content
Българският форум за музиканти

процесорчета :)


badhabittt

Recommended Posts

я ми кажете сега кои е според вас най -добрия бас процесор и защо (независимо за какъв стил на свирене )

 

и какво ще кажете за тези процесорчета тук тук разгледаите и тези острани всичките ме интересуват :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не бих ти препоръ4ал зуум......диджитек да.....босс да.....лайн 6 да но зуум не бих си взел...ако те интересува нисък клас процесор вземи си диджитек БП200 готин е....аз съ6то сум се насо4ил към не6то такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ги съпоставим като фирми-

KORG - DIGITECH

ZOOM - Behringer

 

аз бих пробвал така

ВП 80

КОРГа

новия зум

берингера

стария зум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорим си за парите от 200 -250 лева по принцип не харесвам процесорите но за да си купя камиончета ще ми трябват 3-4 пъти повече пари а на мен пари за ефекти не ми се дават искам едно уа-уа един драйв един тунер (плюс eq....) така че реших да взема процесор така че си кажете за тези пари някой хубав процеоср:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Digitech BP50 е в промоция според сайта на "Фактор"(официален вносител на "Digitech") - 173 лв.BP80 и Bp200 са съответно 249 и 335 лв.

 

С риск да се повторя - BP200 е идеален за парите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен обиколи музикалните магазини и разгледай какво продават. Носи си баса и пробвай всички процесори които те устройват като цена, без значение дали са зум или лайн6, и си избери този който харесаш най-много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зa Line6:

Tази страница ->Ефекти->Бас ефекти

Там има два модела на техния процесор - за рак и нормален. Цените са над бюджета в случая обаче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тази информация доколко е актуална?

 

Edit: Нали правите разлика между официален дистрибутор и фирми,занимаващи се с Интернет търговия?

Редактирано от Mephistofel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.