Jump to content
Българският форум за музиканти

Девойче мари хубава (молба за тъпан)


V.Vichev

Recommended Posts

Първо се извинавам че се набутвам в професионалната тема. . . Но повече от седмица ей това ми се върти в главата, и не знам ама трябва да го направя нещо . . най вероятно ще ми отнеме месеци докато го изсвиря чисто. . . Да не говорим че ми се е забила лудата идея втора част да го свиря два гласа (дето хич хал на хабер си нямам как да стане). . .

 

Молбата ми е ако някой му се занимава и му дийде от вътре за един бавен тежък тъпан ..... ух ...

 

Обещавам да понеса всякъв бой и критика с подходящо бягство ;) ( http://soundcloud.com/r3connected/deveitche )

 

Благодарско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаше възможност редактирай за това добавям. . . видях че е свалено два пъти, тайно се надявам някой да прави тупан.. . . даже може да е още по бавен от темпото с което съм го изсвирил. .. значително по бавен..... благодарско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне да имаше ритъм,ама то си е безмензорно.

Пробвай пак с метроном да го запишеш,аз ще ти добавя тъпан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне да имаше ритъм,ама то си е безмензорно.

Пробвай пак с метроном да го запишеш,аз ще ти добавя тъпан.

 

аммммммм ...... нещо ей такова. . .

http://soundcloud.co...connected/tupan

 

от сега благодря . .

Редактирано от V.Vichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз явно не съм разбрал какво искаш.

Ти искаш някой да ти направи дръм трака и ти отгоре му да запишеш китарата?

Аз се сетих обратното :slap: ,че върху трака който е постнат в първия пост искаш някой да ти тропне един тъпан.

Ще гледам най-скоро да ти напраа един трак.

 

п.п все пак съм от Родопите и съм учил малко в Дюфа - гр.Смолян и то с тъпан :)

Редактирано от kiusha82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко много много благодаря. . . . .

 

смолян ми е любим град, като ученик редовно всяка годсина бяхме на хижа в с. левочево при бай Тошо даварски....

 

 

а за ритъма правилно си разбрал. . . преди много много време всирех При Иван Стоянов (дявола) това в детските ми години. . . "тъпана е сърцето на музиката" ако го нямаш нямаш музика бяха неговите думи. . . макарче ми липсват още хиляди неща това сега ми е най важното

Редактирано от V.Vichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да отбележа, че в оригинал май е "девойко", а не "девойче" :D Ще пробвам да драсна едно Guitar Pro Tab-че.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааааа . .. кака ме радвате. . . Прав си "девойко" . . . е ма понеже става дума за жена ми е едно такова милйовно галйовно, че съм го ударил на умалителни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за идеята и успех със записа! На мен това ми е любимата българска народна песен и доста често си я свиря сам

 

http://youtu.be/fcztx7vT9U0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kolio_k Можеш ли да дадеш някакъв таб (за предпочитане guitar pro tab), че тия безмензурни извращения направо съсипват мисленето ми в 4/4 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolio_k . . Разби ма, много добре звучи. . . сега да видим какво може да откраднем ... хк хммм да взаимстваме от твоя варянт :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за идеята и успех със записа! На мен това ми е любимата българска народна песен и доста често си я свиря сам

 

Коле много красиво си го изсвирил. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... На мен това ми е любимата българска народна песен и доста често си я свиря сам

Повлиян от мелодията, мога да кажа само:

Жалко, много жалко! :mellow:

Такъв добър музикант... Такъв добър аранжимент на песента.... :godbless:

Аз, ако мога така да свиря, ще продължа с подобни, съвременни аранжименти, на песни от нашия фолклор! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.