Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет за електронно пиано


Valie

Recommended Posts

Привет на всички в този форум! От доста време се канех да се регистрирам, но го направих едва сега, когато ми потрябва съвет. :)

От доста години свиря на пиано, но вече само за удоволствие. Понеже се преместих да живея в друг град, искам да си купя електронно пиано, с което да запълня липсата на акустичното, което държа да си остане у дома. Изискванията ми са да има твърда клавиатура, 88 клавишa (за да можем със сестра ми да свирим на 4 ръце), педал, който да удължава звука и порт за слушалки и USB. Не държа на екстри, като ритми, различни инструменти и т.н. и по възможност цената да е до 1000 лв.

Вие какво бихте си купили при тези условия и ако има пловдивчани тук, кажете къде има магазини за музикални инструменти, за да разгледам, пробвам и т.н.

Предварително много благодаря за съветите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с търсачката, писали сме по въпроса много. Знам, че е готино да се отнесат с теб индивидуално, но пък едни и същи неща ги повтаряме по хиляда пъти и накрая хората се изнервят и само ще те нахокат, вместо да ти помогнат.

 

До 1000лв нямаш голям избор, Korg SP-170 е приличен за тези пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, четох доста преди да пиша тук и пуснах темата именно, защото всеки има различни изисквания и не намерих това, което да отговаря на моите. А и с времето излизат нови неща и старите съвети може вече да не са актуални.

Все пак много благодаря за отговора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко зависи според парите които може да отделиш

 

kawai KDP 80

 

yamaha YDP 135 R

 

korg sp170S

 

избирай,и купувай

 

аз съм за kawai--такова поръчах чакам го тези дни

дано съм помогнал.......

 

все пак това е в рамките на 1500лв за по скъпи няма смисъл да говорим те се знаят....

Редактирано от emo77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси магазини в Пловдив, в които можеш да пипнеш и да прецениш дали някой клавир ще ти върши работа. Така е по-добре отколкото да разчиташ на съвети. :)

 

Това изрових от архивите, дано информацията все още да е актуална.

 

Музикални магазини в Пловдив:

 

1. ул Иван Вазов /при Пръча/

 

2. На Сахат тепе "магазин Солтън"

 

3 ул. Заимов магазин "IGS"

 

4. Зад рум Нева /Каршака/ "YAMAHA" /Пловдивският динакорд/

 

5. До Понеделник пазара /гаражчето/

 

6. квартал Каршиака до 1 РПУ магазин "Бозовмюзик"

 

7. До пожарната на центъра "Магазин за Пиана и Рояли"

 

8. До гръцкото консулство "Сервиз Динакорд" /продават и техника/

 

 

В магазин Технополис също има клавири. :)

Редактирано от miro2bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че в списъка с магазините не присъства този в сградата на филхармонията на центъра (до хотел Тримонциум).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че колегите от Пловдив ще помогнат за магазините, аз изрових този списък от тук, не знам в кои магазини се продават клавири и дали въобще съществуват все още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безкрайно благодаря за съветите и информацията за магазините! Даже си разпечатах списъка и при първа възможност ще ги обиколя. :))) Наистина трябва да се види и пипне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.